Tõstetavad paigaldushinged 807
Toote kood
MB00000259
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
6,87 €
Ainult %1 jäänud
Tõstetavad paigaldushinged 807
Tootja - ARLU (Belgia)
- roostevabast terasest telg koos laagriga
- roostevabast terasest rõngas
- tellimisel tuleb täpsustada lehe suund
- hingede kõrgus: 89 mm
- üldlaius: 89 mm
- rulli läbimõõt: 16 mm
- telje läbimõõt: 10 mm
- materjali paksus: 3 mm
- ümardatud nurgad: R 10 mm
- lehe kaal: kuni 65 kg (3 hingedega)
- materjal: roostevaba teras AISI 201
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Hing RD807 89x89, roostevaba teras, vasakpoolneKood: SB00016696Art. Nr.: 38989214Hind:Alates 6,87 €Laos: 968 tk. -
Hing RD807 89x89, roostevaba teras, paremal poolKood: SB00016697Art. Nr.: 38989213Hind:Alates 6,87 €Laos: 878 tk.
Täiendavad tooted
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Süvistatud kruvi, 4x25 mm, roostevaba terasKood: SB00006964Art. Nr.: 9050240 25/18Hind:Alates 0,31 €Laos: 1.3 a10 -
Süvistatud kruvi, 4x30 mm, roostevaba terasKood: SB00027218Art. Nr.: S17A2-4X30 TXHind:Alates 0,06 €Laos: 350 tk. -
Süvistatud kruvi, 4x35 mm, roostevaba terasKood: SB00027220Art. Nr.: S17A2-4X35 TXHind:Alates 0,09 €Laos: 395 tk. -
Hinge rõngas 5mm, Ø16mm, roostevaba terasKood: SB00016709Art. Nr.: 39999015Hind:Alates 0,82 €Laos: 54 tk. -
Hinge rõngas 4 mm, Ø16mm, roostevaba terasKood: SB00016708Art. Nr.: 39999014Hind:Alates 0,71 €Laos: 0 tk. -
Hinge rõngas 3 mm, Ø16mm, roostevaba terasKood: SB00016707Art. Nr.: 39999013Hind:Alates 0,71 €Laos: 20 tk. -
Hinge rõngas 2mm, Ø16mm, roostevaba terasKood: SB00016706Art. Nr.: 39999012Hind:Alates 0,66 €Laos: 0 tk.
| Tootja | ARLU |
|---|---|
| Hingetüüp | Standardne hing |
| Hingekuju | Ümardatud |
| Uksekonstruktsioon | Mitte mantelservaga ustele |
| Ukse suund | Tellimisel tuleb täpsustada ukse avanemise suund |
| Kasutusklass vastavalt EN 1935 | ei ole sertifitseeritud |
| Tulekaitse | Sobib kasutamiseks tulekahju- ja suitsuustel |
| Materjali paksus | 3 mm |
| Lehe materjal | Puit |
| Kandevõime | Keskmine |
| Lehe maksimaalne kaal | 65 kg |
| Sobivus alumiiniumraamidele | Sobib |
| Sobib terasraamidele | Sobib |
| Sobib tööstuslikele raamidele | Sobib |
| Sobib puitraamidele | Sobib |
| Korrosioonikindlus | ei ole sertifitseeritud |
| Korrosioonikindlus vastavalt standardile EN 1935 | Sõltuvalt töötlemisest |
| Nurga raadius | R10 |
| Heliisolatsioon | Ei |
| Reguleerimine | ei ole reguleeritav |
| Soon lehtede tihendi jaoks | Ei |
| Sissemurdmise vastane kaitse | Puudub |
| Rulli läbimõõt | 16 mm |
| Telje läbimõõt | 11 mm |
| Kõrgus | 89 mm |
| Laius | 89 mm |
| Hooldus | Ei ole vajalik (isevõetavad laagrid) |
| Paigaldusšabloon | Saadaval ostmiseks või rentimiseks |
| Kinnituselemendid | Tuleb tellida eraldi |
| Materjal | Roostevaba teras |




















