3-osalised hinged alumiiniumustele DOMINA HP
Tootja - GIESSE (Itaalia)
- kruvitavad hinged alumiiniumprofiilidest ustele
- sobivad rasketele ja intensiivselt kasutatavatele ustele avalikes hoonetes
- CE-sertifikaat vastavalt standardile EN1935 – vastab kasutusklassi 4 nõuetele
- pikaajaline vastupidavus: klass 7 – 200 000 katsetsüklit
- SKG sissemurdmiskindluse sertifikaat
- kandevõime:
- 180 kg – 2 hinge ühe ukse kohta
- 200 kg – 3 hinge ühe ukse kohta
- mikromeetriline 3-suunaline reguleerimine
- külgsuunas: +/- 2,5 mm
- kõrgus: 0 + 4 mm
- kõrguses: +/- 0,5 mm
- reguleerimine on võimalik ka pärast ukse paigaldamist
- lihtne ja kiire paigaldus – 2 komponendirühma kõrge eelpaigaldusastmega
- ekstrudeeritud alumiiniumist vahedetailid kasutamiseks katkestamata profiilidega
- 3 tüüpi paigaldussüsteemi
- profiili freesimise läbimõõt: 11 mm
- kruvide keskpunktide vahekaugus: 62,5 mm / 70,5 mm
- viimistlus: hõbedane toon (tellimisel saadaval ka muud viimistlusvariandid)
Domina HP hingede paigaldamisel kasutatakse 3 tüüpi kinnitussüsteeme:
- traditsiooniline paigaldus vastuplekkidega
- kiirpaigaldus M12 otsese kinnituse kruvidega (soojustatud profiilidele)
- kruvid paisuvate tüüblitega (ühekambrilistele profiilidele)
Kinnitussüsteem tuleb valida vastavalt nõutavale kandevõimele ja kasutusotstarbele..


Traditsiooniline paigaldus vastukilpidega
Sobib nii ühekambrilistele profiilidele kui ka soojustatud profiilidele. Kinnitussüsteem koosneb 15 × 20 mm alumiiniumist vastuplekkidest, mis paigaldatakse profiili suletud osasse. Vastuplekid on kahepoolsed, tagades ühilduvuse laia profiilivalikuga.
Vastavates komplektides on saadaval nii 2-osalistele kui ka 3-osalistele hingedele mõeldud vastuplekid, samuti integreeritud kinnitusega hingedele ja vahedetailidega paigaldatavatele hingedele.


Kiirkinnitus M12 otsese kinnituse kruvidega
Mõeldud kasutamiseks soojustatud profiilidel – M12 otsese kinnituse kruvi on ideaalne lahendus väljapoole avanevatele ustele, kuna see asendab tavapäraselt kasutatavaid vastuplekke ja teleskoopseid vahedetaile.
Kruvid on saadaval pikkustes 55, 65, 75 ja 90 mm ning sobiv pikkus valitakse vastavalt profiili mõõtmetele.
Sobib nii tasapinnalistele / integreeritud hingedele kui ka vahedetailidega kasutatavatele hingedele.


Kiirpaigaldus paisuvate tüüblitega
Paisuvate tüüblitega kruvid on mõeldud ühekambrilistele profiilidele.
Paisuvaid tüübleid saab kasutada nii integreeritud kinnitusega hingede kui ka vahedetailidega paigaldatavate hingede puhul.
Mõlemad kiirpaigaldussüsteemid – M12 kruvid ja paisuvad tüüblid – sobivad ideaalselt hingede vahetamiseks ja/või täiendavaks paigaldamiseks juba olemasolevatele ustele, kuna võimaldavad mugavalt paigaldada hingesid juba paigaldatud ustele ja suletud perimeetriga raamidele.
Mõlemad kinnitussüsteemid ei vaja profiili spetsiaalset töötlemist – piisab standardsest 11 mm avast, mille saab puurida ka spetsiaalse šablooni abil.
TEHNILINE DOKUMENTATSIOON
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
DOMINA HP 3-osaline hing alumiiniumustele, C/C 62,5 mm, hõbedaneKood: SB00028968Art. Nr.: 05161Hind:Alates 36,20 €Laos: 10 tk.
Täiendavad tooted
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Paisuva tüübliga kruvi, 51 mmKood: SB00028973Art. Nr.: 0520501Hind:Alates 3,26 €Laos: 20 tk. -
Paisuva tüübliga kruvi, 38 mmKood: SB00028972Art. Nr.: 0520401Hind:Alates 3,03 €Laos: 20 tk. -
Otsese kinnituse kruvi M12x55mmKood: SB00028974Art. Nr.: 05300Hind:Alates 1,44 €Laos: 20 tk. -
Otsese kinnituse kruvi M12x65mmKood: SB00028975Art. Nr.: 05301Hind:Alates 1,17 €Laos: 20 tk. -
Otsese kinnituse kruvi M12x75mmKood: SB00028976Art. Nr.: 05302Hind:Alates 1,28 €Laos: 20 tk. -
Otsese kinnituse kruvi M12x90mmKood: SB00028977Art. Nr.: 05303Hind:Alates 1,44 €Laos: 20 tk. -
Vahedetail A STEP 7 mm, valge RAL9010Kood: SB00028978Art. Nr.: 05095Hind:Alates 2,03 €Laos: 20 tk. -
Vahedetail B STEP 7 mm, hõbedaneKood: SB00028979Art. Nr.: 05195Hind:Alates 3,79 €Laos: 20 tk.
| Tootja | GIESSE |
|---|---|
| Seeria | DOMINA HP |
| Ukse suund | Universaalne kasutamine DIN parema- ja vasakkäelistele ustele |
| Kandevõime | Kõrge |
| Materjal | Alumiinium |
| Lehe materjal | Raamitud alumiiniumustele |
| Korrosioonikindlus | Sertifitseeritud vastavalt EN 1935 - sõltuvalt töötlemisest |
| Kasutusklass vastavalt EN 1935 | Klass 4 |
| Hingekuju | Kandiline |
| Sissemurdmise vastane kaitse | Jah, liigendikonstruktsioon kaitstud eemaldamise vastu |
| Reguleerimine | reguleeritav kolmes suunas |
| Paigaldamise tüüp | Kruvitav |
| Lehe maksimaalne kaal | 200 kg |
| Puuriaugu läbimõõt | Ø11 mm (visām montāžas sistēmām) |
| Hingede konstruktsioon | 3-daļīga |
| Kinnituskeskuste vaheline kaugus | 62.5 mm (20.5 + 42 mm) |




















