Elektrooniline solenoidlukk vastplaadi ja profiililindiga YB1210MD
Toote kood
MB00010011
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
386,88 €
Ainult %1 jäänud
Elektrooniline solenoidlukk vastplaadi ja profiililindiga YB1210MD
- sissefreesitav elektrooniline lukk vastplaadi ja profiililindiga
- universaalselt kasutatav DIN vasak- ja DIN parempoolsetele ustele
- korpuse mõõtmed (pikkus x kõrgus x sügavus): 450 x 30 x 41,5 mm
- toitepinge: 12–24 V DC
- lubatud niiskus: 0–95%
- automaatne lukustumine: 0/3/6/9 sek.
- töötemperatuuri vahemik: -20 ºC kuni +60 ºC
- LED-olekuindikaator
- kaitseklass: IP65
- sobib tulekindlatele ustele
- materjal: roostevaba teras
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Elektrooniline solenoidlukk vastplaadi ja profiililindiga, roostevaba teras, IP65Kood: SB00028918Art. Nr.: YB-1210MD(LED)Hind:Alates 386,88 €Laos: 1 kompl.
| Lehe materjal | Puidust ja metallist ustele |
|---|---|
| Ukse suund | Universaalne kasutamine DIN parema- ja vasakkäelistele ustele |
| Töötemperatuuri vahemik | -20 °C kuni +60 °C |
| Lubatud suhteline õhuniiskus | 0-95% |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Korpuse suurus | 450 x 30 x 41,5 mm |
| Vastupidavus välistingimustes | Sobib kasutamiseks välistingimustes |
| Toitepinge | 12 - 24 V DC |
| Paigaldamise tüüp | süvistatav |
| Tulekaitse | Kasutamiseks tuleohutusnõuetega ustes |
| IP reiting | IP65 |




