Horisontaalne plokk-kirjakast PD94
Toote kood
MB00000999
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
39,38 €
Ainult %1 jäänud
Horisontaalsed plokk-kirjakastid PD94
- Kirjakasti kuju on kavandatud nii, et see võtaks võimalikult vähe ruumi seinal, tagades samal ajal kirjade mugava vastuvõtmise ja kättesaamise. Postkasti muudab veelgi elegantsemaks spetsiaalselt kaardus ümmargune ülemine esiserv, mis võimaldab tal veelgi paremini sulanduda moodsasse trepikoja interjööri.
- sobib kasutamiseks siseruumides
- sektsioonide arv: 2-5
- materjal: tsingitud plekk polüestrist pulbervärviga
- värvus: hall (RAL 9006)
- komplekt: lukusilinder ja 2 võtit
- infoplaat: 60 x 20 mm iga sektsiooni kohta
- kõrgus: 400 mm
- paksus: 131 mm
- seadme kogulaius:
- PD942 - 2 sektsiooni - 420 mm
- PD943 - 3 sektsiooni - 620 mm
- PD944 - 4 sektsiooni - 820 mm
- PD945 - 5 sektsiooni - 1020 mm
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Horisontaalne 2 sektsiooniga postkastiplokk, hallKood: SB00015652Art. Nr.: PD 942/10Hind:Alates 39,38 €Laos: 0 tk. -
3 sektsiooniga horisontaalne postkastiplokk, hallKood: SB00015653Art. Nr.: PD 943/10Hind:Alates 59,07 €Laos: 0 tk. -
Horisontaalne 4 sektsiooniga postkastiplokk, hallKood: SB00015654Art. Nr.: PD 944/10Hind:Alates 78,78 €Laos: 0 tk. -
Horisontaalne 5 sektsiooniga postkastiplokk, hallKood: SB00015655Art. Nr.: PD 945/10Hind:Alates 98,47 €Laos: 0 tk.
| Toote tüüp | Postkasti üksus |
|---|---|
| Paigaldamise tüüp | seina |
| Posti saatmine | Ülaltpoolt |
| Posti kättesaamine | Eestpoolt |
| Laius | 420 - 1020 mm |
| Vastupidavus välistingimustes | Ei sobi välitingimustes kasutamiseks |
| Sektsioonide arv | 2-5 |
| Nimeplaat | Sisaldub komplektis |
| Sideelemendid | Puudub |
| Kõrgus | 400 mm |
| Kogusügavus | 131 mm |
| Värv/viimistlus | hall |
| Materjal | Tsingitud, pulbervärvitud |










