Käepide K5 NT
Toote kood
K5-NT
Roostevabast terasest käepide DIECKMANN K5 NT
Tootja - DIECKMANN (Saksamaa)- pallikujuline pöörlev käepide
- ühepoolne nupp koos või ilma käepideme teljega või paari nupuga
- tarnitakse koos ümmarguste käepidemerosettidega 1082
- universaalselt kasutatav parem- ja vasakpoolsete uste puhul
- kaetud kruvi Ø M5
- roseti läbimõõt: 55 mm
- roseti paksus: 8 mm
- käepideme nupu läbimõõt: 52 mm
- kaugus pesa pinnast käepideme nupu välispinnani: 76 mm
- pesa kinnituste keskpunktide vaheline kaugus: 38 mm
- käepideme paar sobib ustele, mille paksus on 35-45 mm
- käepideme telg: 8 mm
- materjal: roostevaba teras
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
K5 Uksenupp ilma võllita, 8 mm, roostevaba terasKood: SB00011288Art. Nr.: 5000/0809/00Hind:Alates 27,57 €Laos: 0 tk. -
K5 Paar uksenuppe, 8 mm, roostevaba terasKood: SB00011318Art. Nr.: 5000/0808/00Hind:Alates 55,42 €Laos: 0 paar -
Käepidemerosett 1082, roostevaba teras (1 tk)Kood: SB00011107Art. Nr.: 1082/0000/00Hind:Alates 8,32 €Laos: 0 tk.
| Tootja | DIECKMANN |
|---|---|
| Seeria | K5 |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kasutamise eesmärk | Siseustele/välisustele |
| Lehe materjal | Puidust ja metallist ustele |
| Uksenupu tüüp | pöörlev |
| Käepideme positsioon | Kruvimata |
| Tulekaitse | Ei ole mõeldud kasutamiseks tuletõkkeustele |
| Ukse paksus | 35-45 mm |
| Paigaldamise tüüp | ühepoolne / kahepoolne |
| Vorm | Sfääriline |
| Roseti/tagaplaadi kuju | Ümmargune |
| Tagaplaadi/roseti suurus | Ø55 mm |
| Tagaplaadi/roseti paksus | 8 mm |
| Kaugus roseti pinnast käepideme välisservani | 76 mm |
| Nelinurkse käepideme telje suurus | 8 mm |








