Käepide raamitud uksele ARES K16 NT
Toote kood
MB00009220
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
32,86 €
Ainult %1 jäänud
Roostevabast terasest käepidemed profiilraamiga ustele ARES K16
Tootja - DIECKMANN (Saksamaa)- fikseeritud või lükandkäepide, mis on kindlalt kinnitatud ovaalsesse rosettkonstruktsiooni
- tõukenupp 2033/1610 integreeritud vedrumehhanismiga, käepideme telg: 8 mm
- fikseeritud käepide 2033/1620 M12 kruviga
- kuju K16 - ümmargune, lame
- sõrmekaitsega, külgmiselt nihutatud konstruktsioon
- universaalselt kasutatav parem- ja vasakpoolsete uste puhul
- terasest aluskonstruktsioon, millel on pealekantav katteplaat
- kaetud kruvi Ø M5
- roseti suurus: 34 x 75 mm
- pesa paksus: 14,5 mm
- käepideme nupu läbimõõt: 50 mm
- kaugus pesa pinnast käepidemenupu välispinnani: 52 mm
- pesa kinnituste keskpunktide vaheline kaugus: 50 mm
- käepideme telje nelinurga läbimõõt surunupuga käepideme puhul: 8 mm
- materjal: roostevabast terasest matt harjatud
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
ARES K16 käepide nupp ovaalsel rosetil, fikseeritud, roostevaba terasKood: SB00011265Art. Nr.: 2033/1620/00Hind:Alates 32,86 €Laos: 3 tk.
Täiendavad tooted
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
ARES 811 PZ võtmerosett ovaalne 9mm, roostevaba. terasKood: SB00011072Art. Nr.: 0811/9003/00Hind:Alates 4,75 €Laos: 6 tk. -
ARES 815ZA PZ võtmerosett raamitud ustele silindri kattega, roostevabast terasestKood: SB00011419Art. Nr.: 0815/0000/00Hind:Alates 18,23 €Laos: 0 tk. -
Võtmerosett 0813 BAC 6 mm, roostevaba teras.Kood: SB00011415Art. Nr.: 0813/6000/00Hind:Alates 4,75 €Laos: 0 tk.
| Tootja | DIECKMANN |
|---|---|
| Seeria | ARES |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kasutamise eesmärk | Siseustele/välisustele |
| Lehe materjal | Puidust ja metallist ustele |
| Konstruktsioon | Ühepoolne käepideme nupp pistikupesas |
| Uksenupu tüüp | pöörlev/fikseeritud |
| Käepideme positsioon | Offset (sõrmekaitse) |
| Tulekaitse | Tuleohutusnõuetele vastav mudel on saadaval |
| Ukse suund | Universaalne kasutamine DIN parema- ja vasakkäelistele ustele |
| Aluskonstruktsiooni materjal | Teras |
| Vorm | Ümmargune |
| Roseti/tagaplaadi kuju | Ovaalne |
| Tagaplaadi/roseti suurus | 34 x 75 mm |
| Tagaplaadi/roseti paksus | 14,5 mm |
| Kaugus lehe pinnast käepideme välisservani | 66,5 mm |
| Kaugus roseti pinnast käepideme välisservani | 52 mm |
| Nelinurkse käepideme telje suurus | 8 mm |
| Kinnituse tüüp | Varjatud kruvi |
| Kinnituselemendid | Tuleb tellida eraldi |
| Kinnituskeskme kaugus | 50 mm |













