Käepide raamitud uksele FSB 06 1035 ALU
Toote kood
MB00001147
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
93,02 €
Ainult %1 jäänud
Alumiiniumist käepide profiilraamiga uksele FSB 06 1035
Tootja - FSB (Saksamaa)
Design by Heike Falkenberg
Kui soovite tellida värvi, mida meie e-poes ei ole saadaval, valige palun kommentaarides soovitud käepideme disain, kogus ja soovitud värvitoon. Tehke tellimus ja me võtame teiega ühendust, et teavitada teid võimalikust tarneajast ja hinnast.
Tootja - FSB (Saksamaa)
Design by Heike Falkenberg
- roosettkonstruktsioonis stabiilselt kinnitatud vedrumehhanismiga tõukekäepide
- universaalselt kasutatav parem- ja vasakpoolsetele ustele
- komplektis kaldus rosetiga
- kaetud kruvi Ø M5
- roseti suurus: 32,5 x 70 mm
- nihutatud haardeosaga käepideme konstruktsioon vähendab vigastuste ohtu, mis tuleneb käe kokkupuutest ukseraamiga avamise ja sulgemise ajal
- roseti paksus: 14 mm
- käepideme kogupikkus (rosetist alates siseservast): 165 mm
- käepideme välispinna ja käepideme välispinna vaheline kaugus: umbes 84,5 mm
- käepideme telje ruudu läbimõõt: 8 mm
- materjal: anodeeritud alumiinium
- võimalikud viimistlused:
- F1 naturaalne alumiiniumtoon
- S5 mati matt keskmiselt tumedat pronksi toon S5
- S7 räbaldunud matt tume pronks
- S8 mullatud matt must
- pulbervärvitud must RAL9005
- pulbriga kaetud valge RAL9016
Kui soovite tellida värvi, mida meie e-poes ei ole saadaval, valige palun kommentaarides soovitud käepideme disain, kogus ja soovitud värvitoon. Tehke tellimus ja me võtame teiega ühendust, et teavitada teid võimalikust tarneajast ja hinnast.
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Ukselink ilma karata kaldrosetil raamitud uksele 06 1035, 8 mm, alumiinium F1Kood: SB00000618Art. Nr.: 0 06 1035 17143 0105Hind:Alates 93,02 €Laos: 0 tk.
| Tootja | FSB |
|---|---|
| Seeria | FSB 1035 |
| Materjal | Alumiinium anodeeritud, puhastatud |
| Lehe materjal | Raamitud ustele |
| Kasutamise eesmärk | Siseustele/välisustele |
| Tagaplaadi tüüp | Jagatud pistikupesadega |
| Konstruktsioon | Ühepoolne käepide ilma telgita |
| Kasutusklass vastavalt standardile EN 1906 | Klass 4 |
| Kandevõime | Kõrge |
| Põgenemisukse varustus | Saadaval sarnane mudel, mis vastab standardile EN 179 |
| Tulekaitse | Tuleohutusnõuetele vastav mudel on saadaval |
| Ukse suund | Universaalne kasutamine DIN parema- ja vasakkäelistele ustele |
| Ühilduvuse standard | Saksa (DIN) |
| Käepideme positsioon | Offset (sõrmekaitse) |
| Käepideme konstruktsioon | Fikseeritud pöördteljega |
| Aluskonstruktsiooni materjal | Massiivne teras |
| Lingivedru on integreeritud rosetti | Jah |
| Nelinurkse käepideme telje suurus | 8 mm |
| Roseti/tagaplaadi kuju | Nelinurkne |
| Tagaplaadi/roseti paksus | 14 mm |
| Suurus | 8 x 140 mm |
| Tagaplaadi/roseti suurus | 32,5 x 70 mm |
| Paigaldamise tüüp | Kruvitav |
| Kinnituse tüüp | Varjatud kruvi |




