Käepide raamitud uksele FSB 09 1144 S8
Käepide profiilraamiga uksele FSB 09 1144 S8
Tootja - FSB (Saksamaa)
Disain: Jasper Morrison
1144 kuju on ühtviisi meeldiv nii silmale kui ka käele. Silmale sobib inglise disainer Jasper Morrisoni disain ideaalselt. Morrison annab märku, et see käepide on "tööriist" uste avamiseks ja sulgemiseks. Käepidemel olev käepide näitab, et on järgitud O. Aicheri poolt koostöös FSB-ga avastatud neli käepidemete käsku.
- ovaalse rosetiga käepide pro-frame uksele
- uuenduslik, tugev FSB ASL® konstruktsioon koos varjatud käepideme juhtrõngaga
- vastab koormus- ja vastupidavusklassile 4 vastavalt EN 1906, mõeldud raskete koormustega ustele, soovitatav avalike hoonete jaoks
- pikaajaline koormuskindlus, mis on testitud 1'000'000 töötsüklile
- integreeritud käepidemevedru, mis leevendab lukustuskoormust 45° töönurgaga
- varjatud käepideme juhtrõngas
- roostevabast terasest tugevdatud aluskonstruktsioon
- käepideme pikkus 131 mm
- rosetipinna ja käepideme välispinna vaheline kaugus: 58 mm
- käepideme rosett: ovaalne, 32,5 x 70 mm, paksus: 14 mm
- varjatud kinnitusvahendid
- käepideme telg: 8 mm
- käepide peab olema varustatud käepideme võlliga, mis vastab vastavale koostule ja ukse paksusele (telg 05 0118 kahepoolse / telg 05 0115 ühepoolse puhul) +
- võib olla varustatud ovaalse PZ võtmerosetiga, suurus 32,5 x 70 mm, paksus: 7 mm
- kõigi komponentide müügiühik: 1 tk (kahepoolse paigalduse puhul on vaja 2 käepidet ja 2 rosetti)
- materjal: anodeeritud alumiinium, mati must S8 tera
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
FSB 1144 ASL käepide (1 tk), alumiiniumist raseeritud matt must S8Kood: SB00026465Art. Nr.: 0 10 1144 04600 0810Hind:Alates 30,93 €Laos: 0 tk. -
Käepidemerosett raamitud uksele FSB 09 0001 (1 tk), must S8Kood: SB00020356Art. Nr.: 0 09 0001 21143 0810Hind:Alates 38,95 €Laos: 0 tk.
Täiendavad tooted
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
PZ pesa raamitud uksele FSB 17 1757 (1 tk), alumiinium, karedalt matt S8 mustKood: SB00001652Art. Nr.: 0 17 1757 00010 0810Hind:Alates 13,63 €Laos: 0 tk. -
Kahepoolne käepideme telg 8x120 mm, tsingitudKood: SB00022010Art. Nr.: 0 05 0118 00834 5700Hind:Alates 2,65 €Laos: 0 tk. -
Kahepoolne käepideme telg 8x140 mm, tsingitudKood: SB00022013Art. Nr.: 0 05 0118 00842 5700Hind:Alates 2,65 €Laos: 0 tk. -
Kahepoolne käepideme telg 8x160 mm, tsingitudKood: SB00022014Art. Nr.: 0 05 0118 00850 5700Hind:Alates 2,65 €Laos: 0 tk. -
Kahepoolne käepideme telg 8x175 mm, tsingitudKood: SB00022015Art. Nr.: 0 05 0118 00856 5700Hind:Alates 2,65 €Laos: 0 tk. -
Ühepoolse käepideme kara 8x60 mm, tsingitudKood: SB00000497Art. Nr.: 0 05 0115 00810 5700Hind:Alates 7,80 €Laos: 0 tk. -
Ühepoolse käepideme kara 8x70 mm, tsingitudKood: SB00000499Art. Nr.: 0 05 0115 00814 5700Hind:Alates 8,01 €Laos: 0 tk. -
Ühepoolse käepideme kara 8x80 mm, tsingitudKood: SB00000500Art. Nr.: 0 05 0115 00818 5700Hind:Alates 8,26 €Laos: 0 tk. -
Ühepoolse käepideme kara 8x90 mm, tsingitudKood: SB00000501Art. Nr.: 0 05 0115 00822 5700Hind:Alates 8,26 €Laos: 3 tk.
| Tootja | FSB |
|---|---|
| Seeria | FSB 1144 |
| Disainer | Jasper Morrison |
| Materjal | Alumiinium anodeeritud, puhastatud |
| Lehe materjal | Raamitud ustele |
| Kasutamise eesmärk | Siseustele/välisustele |
| Tagaplaadi tüüp | Jagatud pistikupesadega |
| Konstruktsioon | Ühepoolne käepide ilma telgita |
| Kasutusklass vastavalt standardile EN 1906 | Klass 4 |
| Kandevõime | Kõrge |
| Põgenemisukse varustus | Saadaval sarnane mudel, mis vastab standardile EN 179 |
| Tulekaitse | Tuleohutusnõuetele vastav mudel on saadaval |
| Ukse suund | Universaalne kasutamine DIN parema- ja vasakkäelistele ustele |
| Ühilduvuse standard | Saksa (DIN) |
| Käepideme positsioon | Kruvimata |
| Käepideme konstruktsioon | Fikseeritud pöördteljega |
| Aluskonstruktsiooni materjal | Roostevabast terasest tugevdatud |
| Lingivedru on integreeritud rosetti | Jah |
| Lukustusfunktsioon | PZ / BAC |
| Käepideme pikkus | 131 mm |
| Nelinurkse käepideme telje suurus | 8 mm |
| Roseti/tagaplaadi kuju | Ovaalne |
| Ukse paksus | 39-58 mm / 59-78 mm / 79-98 mm / 99-118 mm |
| Tagaplaadi/roseti suurus | 32,5 x 70 mm |
| Kinnituselemendid | Tuleb tellida eraldi |


























