Käepide WC-liuguksele 40.21.3000
Toote kood
MB00001210
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
21,95 €
Ainult %1 jäänud
Alumiiniumist käepide WC liuguksele40.21.3000
Tootja - Südmetall (Saksamaa)
Tootja - Südmetall (Saksamaa)
- süvistatud uksepaneelile
- lukustatav WC-stopiga
- 38-44 mm paksustele ustele
- üldläbimõõt: 57 mm
- freesimise läbimõõt: 48 mm
- freesimise sügavus: 12 mm
- ülemise serva paksus: 2 mm
- ülestõus lehe pinnast koos stopperiga: 4 mm
- tarnekomplekt: paar käepidemeid, telg 6 mm koos muhviga 6/8
- materjal alumiinium, anodeeritud:
- looduslik alumiinium (F1)
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Liugukse käepide WC, paar, alumiinium F1Kood: SB00005524Art. Nr.: 40.21.3000Hind:Alates 21,95 €Laos: 0 paar
| Tootja | SÜDMETALL |
|---|---|
| Käepideme otstarve | Ukselehe libisemiseks |
| Materjal | Alumiinium anodeeritud |
| Kasutamise eesmärk | Siseustele/välisustele |
| Lehe materjal | Puidust ustele |
| Ukse paksus | 38-44 mm |
| Funktsioon | Keeratava nupuga (WC/vannituba) |
| WC-sulguri tüüp | ilma värvinäidikuta |
| WC-telje nelinurkne suurus | 6/8 mm |
| Vorm | Ümmargune |
| Ülemise plaadi paksus | 2 mm |
| Kaugus lehe pinnast käepideme välisservani | 4 mm |
| Süvend | Ümmargune, avatud |
| Süvendi suurus | Ø44 mm |
| Paigaldamise tüüp | Süvistatav (ühe tasandi konstruktsioon) |
| Freesimise läbimõõt | 48 mm |




