Kergekaaluline akna nurgasammas 290 Z
Toote kood
MB00000582
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
20,63 €
Ainult %1 jäänud
Kerged akna nurgahinged 290 Z
Tootja - POLLMANN (Saksamaa)
Tellida ainult 10 kaupa komplektidena.
Tootja - POLLMANN (Saksamaa)
- dekoratiivne kuju
- saranahoidja telje läbimõõt: Ø 6 mm
- hingede suurus: 160 x 100 x 24 mm
- materjali paksus: 2 mm
- kaugus hingehoidja keskpunktist hingetelje keskpunktini: 37 mm
- tarnitakse koos saranahoidjaga 299
- materjal:
- raud must
- hele tsingitud
Tellida ainult 10 kaupa komplektidena.
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Nurgahinged, mustKood: SB00007229Art. Nr.: 2290103Hind:Alates 20,63 €Laos: 0 paar
| Tootja | POLLMANN |
|---|---|
| Toote tüüp | Hing |
| Hingetüüp | Nurga hing |
| Kasutamise eesmärk | Akendele |
| Vorm | Dekoratiivsed |
| Pakend | 10 pc. |
| Kaugus telje keskpunktist hinge keskmepunktini | 37 mm |
| Telje läbimõõt | 6 mm |
| Materjali paksus | 2 mm |
| Laius | 24 mm |
| Materjal | Raud |




