Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
35,28 €
Ainult %1 jäänud
KFT küünarnukklüliti IP20 automaatustele
Tootja - GEZE (Saksamaa)
- plastlüliti automaatsete uste aktiveerimiseks
- sobib erinevat tüüpi automaatsetele ustele: tiib-, lükand-, kokkuklapitavatele, pöörduksedele ja kumeratele lükandustele
- suure pinnaga lüliti – ukse aktiveerimine on võimalik isegi küünarnuki abil
- kaitseklass IP20 – kasutamiseks siseruumides
- pinnapealne paigaldus: seinale või klaaspinnale
- õhuke disain, kõrgusega 180 mm
- lisaks on võimalik varustada edastusmooduliga
- lisaks on saadaval alusplaat kinnitamiseks siledatele pindadele, näiteks klaasile
- töötemperatuuri vahemik: -20 kuni +85 °C
- tööpinge: 24 V DC
- töövool: 1 A
- mõõtmed: 90 x 179 x 23 mm
- materjal: plast
- saadaval viimistlused:
- valge
- roostevabast terasest toon
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
GEZE KFT küünarnukklüliti IP20 automaatustele, valgeKood: SB00004273Art. Nr.: 114078Hind:Alates 35,28 €Laos: 2 tk. -
GEZE KFT küünarnukklüliti IP20 automaatustele, roostevaba terase toonKood: SB00021768Art. Nr.: 114077Hind:Alates 56,79 €Laos: 0 tk.
| Tootja | GEZE |
|---|---|
| Materjal | Plastik |
| Töötemperatuuri vahemik | -20 °C kuni +85 °C |
| Kasutamise eesmärk | Siseruumidele |
| IP reiting | IP20 |
| Tööpinge | 24 V DC |
| Elektrivool | 1 A |
| Paigaldamise tüüp | seina |






