Kruvitav hingehoidja POLLMANN 297
Toote kood
MB00000727
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
6,55 €
Ainult %1 jäänud
Kruvitav hingehoidja POLLMANN 297
Tootja - POLLMANN (Saksamaa)
Tellida ainult 20 tk suurustes pakendites.
Tootja - POLLMANN (Saksamaa)
- telje pikkus: 32 mm
- puidukruvi keermestus: 6 x 40 mm
- kombineeritav akna nurgahingede 290/290Z ja keskmiste hingedega 293/293Z
- materjal:
- raud must
- hele tsingitud
Tellida ainult 20 tk suurustes pakendites.
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Hingehoidja aknasangale, kruvitav, 6 mm, mustKood: SB00007232Art. Nr.: 2297003Hind:Alates 6,55 €Laos: 1 tk.
| Tootja | POLLMANN |
|---|---|
| Toote tüüp | Hinge konks |
| Kasutamise eesmärk | Luukitele |
| Hingehoidja paigaldus | Ühepoolselt sisse kruvitav |
| Vorm | Ümardatud |
| Pakend | 20 gab. |
| Telje pikkus | 32 mm |
| Keere | 6x40 mm |
| Telje läbimõõt | 6 mm |
| Materjal | Raud |




