Liugukse käepide 40.21.3010
Toote kood
MB00001211
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
6,20 €
Ainult %1 jäänud
Liuguksekäepide Südmetall 40.21.3010
Tootja - Südmetall (Saksamaa)
Tootja - Südmetall (Saksamaa)
- süvistatud ukselehe sisse
- ilma võtmeauguta
- üldläbimõõt: 57 mm
- freesimise läbimõõt: 48 mm
- freesimise sügavus: 12 mm
- ülemise serva paksus: 2 mm
- materjal alumiinium anodeeritud: F1 naturaalses alumiiniumtoonis
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Liugukse käepide BAC, alumiinium F1Kood: SB00005525Art. Nr.: 40.21.3010Hind:Alates 6,20 €Laos: 0 tk.
| Tootja | SÜDMETALL |
|---|---|
| Käepideme otstarve | Ukselehe libisemiseks |
| Materjal | Alumiinium anodeeritud |
| Kasutamise eesmärk | Siseustele/välisustele |
| Lehe materjal | Puidust ustele |
| Funktsioon | Mitte lukustatav |
| Vorm | Ümmargune |
| Ülemise plaadi paksus | 2 mm |
| Süvend | Ümmargune, avatud |
| Süvendi suurus | Ø44 mm |
| Paigaldamise tüüp | Süvistatav (ühe tasandi konstruktsioon) |
| Freesimise läbimõõt | 48 mm |




