Objektide hingede komplekt koos kinnituskonstruktsiooni ja kattega VX 7729/160-4 HA MSTS, VX 7531 3D, VX 7561 KK
Toote kood
MB00010026
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
171,32 €
Ainult %1 jäänud
Objektide hingede komplekt koos kinnituskonstruktsiooni ja kattega VX 7729/160-4 HA MSTS, VX 7531 3D, VX 7561 KK
Tootja - SIMONSWERK (Saksamaa)
- väljapoole avanevatele puidust/alumiiniumist ustele ilma ülemise liistuta
- konstruktsioon keevitatud teljerulliga
- integreeritud teljefiksaator hingede väljatõmbamise vastu
- komplektis 3D-reguleeritava vastuselemendiga VARIANT VX 7531 3D
- sisemine, läbilõikamatu telg
- peidetud, isemäärivad aksiaalsed-radiaalsed liuglaagrid
- universaalselt kasutatav DIN-standardile vastavate parempoolsete ja vasakpoolsete uste jaoks
- maksimaalne koormusvõime: 160,0 kg (antud koormusväärtus kehtib 2 hingele ühe tiiva kohta, arvestades ka komplektis oleva kinnituskonstruktsiooni koormusvõimet)
- rulliku pikkus: 160,0 mm
- rulliku Ø: 22,5 mm
- materjali paksus: 4,0 mm
- kruvid: 6,0 x 50,0 mm
- materjal: roostevaba teras
- viimistlus: must RAL9005
Kinnituskonstruktsioon VX 7531 3D
- kinnituskonstruktsioon eriti raskete objektide ustele, nii liistuga kui ka ilma
- mõeldud täispuidust raamidele
- ühilduv objektide hingedega VARIANT VX
- universaalselt kasutatav DIN parempoolsetele ja vasakpoolsetele ustele
- astmeteta 3D-reguleerimine: külgsuunas +/- 3,0 mm, kõrguses +/- 3,0 mm, sügavuses +/- 3,0 mm
- freeside Ø: 24,0 mm
- mõõtmed: 180 x 24 mm
- maksimaalne koormus: 400,0 kg (antud koormusväärtus kehtib 2 hingele ühel tiival, arvestades ka komplektis oleva hinge koormusväärtust)
- kasutatav koos hingega VX 7561 KK
- materjal: tsingitud teras



Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Objektide hingede komplekt VX 7729/160-4 HA MSTS, VX 7531 3D, VX 7561 KK, must RAL9005Kood: SB00024135Art. Nr.: 500000875Hind:Alates 171,32 €Laos: 20 kompl.
| Tootja | SIMONSWERK |
|---|---|
| Hingetüüp | Raskekaalu hing |
| Hingekuju | Kandiline |
| Uksekonstruktsioon | Mitte mantelservaga ustele |
| Ukse suund | Universaalne kasutamine DIN parema- ja vasakkäelistele ustele |
| Kasutusklass vastavalt EN 1935 | Klass 3 |
| Tulekaitse | Sobib kasutamiseks tulekahju- ja suitsuustel |
| Materjali paksus | 4 mm |
| Lehe materjal | Puit+ALU |
| Kandevõime | Väga kõrge |
| Lehe maksimaalne kaal | 160 kg |
| Sobivus alumiiniumraamidele | Sobib |
| Sobib terasraamidele | Sobib |
| Sobib tööstuslikele raamidele | Ei sobi |
| Sobib puitraamidele | Sobib |
| Korrosioonikindlus | klass 5 vastavalt EN 1935 - ekstra kõrge |
| Reguleerimine | ei ole reguleeritav |
| Soon lehtede tihendi jaoks | Ei |
| Sissemurdmise vastane kaitse | Jah, integreeritud turvanõelaga |
| Rulli pikkus | 160 mm |
| Rulli läbimõõt | 22,5 mm |
| Klastrirõngas | 30 mm |
| Telje läbimõõt | 10 mm |
| Kõrgus | 160 mm |
| Hooldus | Ei ole vajalik (isevõetavad laagrid) |
| Paigaldusšabloon | Saadaval ostmiseks või rentimiseks |
| Kinnituselemendid | Tuleb tellida eraldi |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Seeria | VARIANT |




