raamitud ukselukk WILKA 138F
Toote kood
MB00009679
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
20,96 €
Ainult %1 jäänud
Profiiliraami ukselukk WILKA 138F
Tootja - WILKA- päästikuga sisselukk profiilraamiga ustele
- eurostandardi profiilitsilindrite jaoks
- lukustamata
- testitud vastavalt standardile EN 12209
- tsingitud kinnine lukukorpus
- üheosaline käepideme puur: 8 mm
- tsingitud, sissetõmmatav, võtmega keelega keel
- keskpunktide vahekaugus: 92 mm
- võimalik telje sügavus D: 25 / 30 / 35 / 40 / 45 mm
- kasti laius: 40 / 45 / 50 / 55 / 60 mm
- läbivad poldiavad
- roostevabast terasest esiplaat
- esiplaadi suurus: 245 x 24 mm
Klassifitseerija kood vastavalt EN 12209:
* lukustamata - ilma sissemurdmiskaitseta
| 3 | M | 9 | 0 | 0 | F | -* | B | A | 2 | 0 |
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Lukk raamitud ustele 138F 92/35/24mm, mitte lukustatav, roostevaba terasKood: SB00022330Art. Nr.: 138F/000021Hind:Alates 20,96 €Laos: 0 tk.
| Tootja | WILKA |
|---|---|
| Luku tüüp | Ühepunkilised lukud hingedel ustele |
| Luku toimimine | mehaaniline |
| Paigaldamise tüüp | Eemaldatav |
| Kasutamise eesmärk | Siseustele/välisustele |
| Lehe materjal | Raamitud ustele |
| Kandevõime | Kõrge |
| Kasutusklass vastavalt standardile EN 12209 (DIN 18251) | Klass 3 vastavalt EN 12209 / DIN 18251. |
| Tulekaitse | vastab EN tuleohutusnõuetele |
| Ühilduvuse standard | Saksa (DIN) |
| Võimalik telje sügavus | 25/30/35/40/45 mm |
| Ukse suund | Universaalne kasutamine DIN parema- ja vasakkäelistele ustele |
| Lukustusfunktsioon | BAC |
| Keskkaugus PZ | 92 mm |
| Lukustuskast | Tsingitud suletud |
| Lukupäästiku materjal | Tsingitud metall |
| Lukupäästik | võtmega sissetõmmatav |
| Heliisolatsioon | Puudub |
| Nelinurkse käepideme telje suurus | 8 mm |
| Esiplaadi kuju | Nelinurkne |
| Esiplaadi laius | 24 mm |
| Esiplaadi pikkus | 245 mm |
| Esiplaadi viimistlus | nerūsējošais tērauds |




