Reguleeritav hingede alus 2160-2164
Toote kood
MB00000561
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
7,70 €
Ainult %1 jäänud
Reguleeritav hingedega alus 2160-2164
Tootja - POLLMANN (Saksamaa)
Tootja - POLLMANN (Saksamaa)
- reguleeritav hingede kaugus
- sobib nurga-, kesk- ja risthingede jaoks
- materjali paksus: 4 mm
- kerakujulise peaga kruvid: 4 x 5,5 (ei kuulu komplekti)
- telje läbimõõt: 10 / 13 mm
- materjal: raud
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
2163 Reguleeritav hinge alus, mustKood: SB00007182Art. Nr.: 2216303Hind:Alates 7,70 €Laos: 0 kompl. -
2164 Reguleeritav hinge alus, mustKood: SB00007183Art. Nr.: 2216403Hind:Alates 9,13 €Laos: 2 tk.
| Tootja | POLLMANN |
|---|---|
| Toote tüüp | Hing |
| Hingetüüp | Hinge alus |
| Kasutamise eesmärk | Luukitele |
| Vorm | Ümardatud |
| Pakend | 10 pc. |
| Telje läbimõõt | 10 / 13 mm |
| Materjali paksus | 4 mm |
| Reguleerimine | reguleeritav hingede kaugus |
| Laius | 35 mm |
| Materjal | Raud |






