Reguleeritavad hinged välisustele BAKA 2D 20 RZ 57
Reguleeritavad välisuste hinged BAKA 2D 20 RZ 57
Tootja - SIMONSWERK (Saksamaa)
-
- reguleeritavad 2 mõõtmes: horisontaalselt ja sügavuses +/- 3 mm võrra
- külgsuunas reguleeritav ilma ust tõstmata
- universaalselt kasutatav mõlemas lehesuunas
- sobib ka kitsaste uste jaoks, millel on 15 mm suurune piirdeplaat
- vastab standardile DIN V EN 1627 ff
- ohutus on tagatud reguleeritava osa abil, mis on freesitud ukselehe sisse
- ratsionaalne kokkupanek šabloonide abil
- laagritehnoloogia, mis ei nõua erilist hooldust
- maksimaalne koormus: 100 kg (kehtib 2 hingedega varustatud 1000 x 2000 mm suurusele aknaribale; hingede vahe: 1435 mm)
- raamipoldi pikkus: 57 mm
- materjal:
-
-
- kergelt tsingitud teras
- roostevaba teras
-


Klassifitseerimiskood vastavalt DIN EN 1935
3 7 4 0 1 *1 0 11*2
1 sõltuvalt pinnaviimistlusest
2 Vastupidavuskatse, mis on tehtud 100 kg kaaluva lengi suhtes
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Uksehing BAKA 2D 20 RZ57, heledalt tsingitudKood: SB00008678Art. Nr.: 500001407Hind:Alates 15,85 €Laos: 36 tk.
Täiendavad tooted
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Hingekorpus nr 8 (3-osaline), matt nikeldatud F2Kood: SB00008774Art. Nr.: 500001740Hind:Alates 6,65 €Laos: 3 kompl. -
Hingekorpus nr 8 (3-osaline), harjatudKood: SB00008775Art. Nr.: 500001741Hind:Alates 6,65 €Laos: 6 kompl. -
Hingekorpus nr.8 (3-osaline), pruunKood: SB00008777Art. Nr.: 500001744Hind:Alates 3,63 €Laos: 0 kompl. -
Hingekoorik nr 8 (3-osaline), hõbedatoon F1Kood: SB00008680Art. Nr.: 500001742Hind:Alates 6,65 €Laos: 27 kompl. -
Hingekoorik nr.8 (3-osaline), valgeKood: SB00008682Art. Nr.: 500001743Hind:Alates 4,23 €Laos: 7 kompl. -
Hingekorpus nr 8 (3-osaline), mustKood: SB00008778Art. Nr.: 500001745Hind:Alates 4,41 €Laos: 0 kompl.
| Tootja | SIMONSWERK |
|---|---|
| Hingetüüp | Välisuske hing |
| Hingekuju | Ümardatud |
| Uksekonstruktsioon | Mantelservaga ustele |
| Ühtimine | no 15 mm |
| Ukse suund | Universaalne kasutamine DIN parema- ja vasakkäelistele ustele |
| Kasutusklass vastavalt EN 1935 | Klass 3 |
| Tulekaitse | Ei sobi kasutamiseks tulekahju- ja suitsuuste puhul |
| Tihvtide keskpunktide vahe | 67 mm |
| Tihvtide läbimõõt | 9.9 mm |
| Tihvtide pikkus | 40 mm |
| Tihvtide arv | 2 |
| Lehe materjal | Puit |
| Kandevõime | Keskmine |
| Lehe maksimaalne kaal | 100 kg |
| Sobivus alumiiniumraamidele | Ei sobi |
| Sobib terasraamidele | Ei sobi |
| Sobib tööstuslikele raamidele | Sobib |
| Sobib puitraamidele | Sobib |
| Korrosioonikindlus | Sertifitseeritud vastavalt EN 1935 - sõltuvalt töötlemisest |
| Reguleerimine | reguleeritav |
| Soon lehtede tihendi jaoks | Ei |
| Sissemurdmise vastane kaitse | Puudub |
| Rulli pikkus | 86 mm |
| Rulli läbimõõt | 20 mm |
| Klastrirõngas | 30 mm |
| Telje läbimõõt | 10 mm |
| Kõrgus | 99 mm |
| Hooldus | Ei ole vajalik (isevõetavad laagrid) |
| Korgid | BAKA Nr.8 dažādās krāsās (kompl. 3 gab.) |
| Paigaldusšabloon | Saadaval ostmiseks või rentimiseks |
| Kinnituselemendid | Tuleb tellida eraldi |
| Materjal | Teras / roostevaba teras |
| Seeria | BAKA |

















