Reguleeritavad hinged välisustele BAKA Protect 2010 2D 2D
Reguleeritavad välisuste hinged BAKA Protect 2010 2D
Tootja - SIMONSWERK (Saksamaa)
-
- ratsionaalne ja ökonoomne montaaž nutika šabloonisüsteemi abil
- sobib ka kitsaste piirdeprofiilide jaoks
- suur kandevõime kuni 120 kg (kehtib 2 hingega varustatud 1000 x 2000 mm suurusele lengile; hingede vahe: 1435 mm)
- kvaliteetne laagritehnoloogia, mis ei nõua erilist hooldust
- erinevate viimistlustega hingevooderdused
- reguleeritav 2 mõõtmes: külgmine (+/- 3 mm), sügavus (+/- 3 mm)
- sisemine telg
- varjatud leheosa
- rulli pikkus: 120 mm, läbimõõt: 20,0 mm
- freesimise läbimõõt: 20,0 mm
- üleääriku laius: 15 mm, 18 mm
- sobib kõikide profiilide geomeetriate jaoks
- kasutamiseks uste puhul, millel on kõrgendatud purunemisvastane kaitse
- CE-sertifikaat
- materjal:
-
-
- kergelt tsingitud teras
- roostevaba teras
-
klassifitseerimiskood vastavalt DIN EN 1935
2 7 3 0 1 *1 0 10*2
*1 sõltuvalt pinnaviimistlusest
*2 Vastupidavuskatse, mis on tehtud 120 kg kaaluva lengi suhtes
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Hing BAKA protect 2010 2D, heledalt tsingitudKood: SB00008740Art. Nr.: 500001424Hind:Alates 26,37 €Laos: 0 tk.
Täiendavad tooted
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Hingekorpus nr 11 (3-osaline), pruunKood: SB00008792Art. Nr.: 500001753Hind:Alates 8,38 €Laos: 2 kompl. -
Hingekorpus nr 11 (3-osaline), kuldneKood: SB00008793Art. Nr.: 500001754Hind:Alates 8,38 €Laos: 0 kompl. -
Hingekorpus nr 11 (3-osaline), matt kroom F1Kood: SB00008794Art. Nr.: 500001755Hind:Alates 8,38 €Laos: 0 kompl. -
Hingekorpus nr 11 (3-osaline), valge RAL9016Kood: SB00008795Art. Nr.: 500001756Hind:Alates 4,41 €Laos: 0 kompl. -
Hingekorpus nr 11 (3-osaline), pruunKood: SB00008796Art. Nr.: 500001757Hind:Alates 4,41 €Laos: 0 kompl.
| Tootja | SIMONSWERK |
|---|---|
| Hingetüüp | Välisuske hing |
| Hingekuju | Ümardatud |
| Uksekonstruktsioon | Mantelservaga ustele |
| Ühtimine | 15 / 18 mm |
| Ukse suund | Universaalne kasutamine DIN parema- ja vasakkäelistele ustele |
| Kasutusklass vastavalt EN 1935 | Klass 2 |
| Tulekaitse | Ei sobi kasutamiseks tulekahju- ja suitsuuste puhul |
| Tihvtide keskpunktide vahe | 91 mm |
| Tihvtide läbimõõt | 9.9 mm |
| Tihvtide pikkus | 57 mm |
| Tihvtide arv | 2 |
| Lehe materjal | Puit |
| Kandevõime | Kõrge |
| Lehe maksimaalne kaal | 120 kg |
| Sobivus alumiiniumraamidele | Ei sobi |
| Sobib terasraamidele | Ei sobi |
| Sobib tööstuslikele raamidele | Sobib |
| Sobib puitraamidele | Sobib |
| Korrosioonikindlus | Sertifitseeritud vastavalt EN 1935 - sõltuvalt töötlemisest |
| Reguleerimine | reguleeritav |
| Soon lehtede tihendi jaoks | Ei |
| Sissemurdmise vastane kaitse | Puudub |
| Freesimise läbimõõt | 20 mm |
| Rulli pikkus | 120 mm |
| Rulli läbimõõt | 20 mm |
| Klastrirõngas | 30 mm |
| Telje läbimõõt | 10 mm |
| Kõrgus | 100 mm |
| Hooldus | Ei ole vajalik (isevõetavad laagrid) |
| Korgid | BAKA 2000 Nr.11 dažādās krāsās (kompl. 3 gab.) |
| Paigaldusšabloon | Saadaval ostmiseks või rentimiseks |
| Kinnituselemendid | Tuleb tellida eraldi |
| Materjal | Teras / roostevaba teras |
| Seeria | BAKA |














