Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
71,18 €
Ainult %1 jäänud
Roostevabast terasest käepide tulekindlatele ustele CORE 8100 FS
- sisseehitatud vedru, mis tagab pika kasutusaja, kui seda kombineeritakse jagatud käepideme teljelukuga
- vastab tulekindlate uste nõuetele vastavalt standardile DIN 18273 ja evakuatsiooniuste nõuetele vastavalt standardile EN 179 (komplektis jagatud käepideme teljega)
- terasest/plastist aluskonstruktsioon surutava „Clip“-kinnitusega ja terasest tsentreerimistappidega Ø 8 mm
- konstruktsioon vastab koormus- ja vastupidavusklassile 4 vastavalt standardile EN 1906
- varjatud M5-kruvi, mis on kaitstud lahtikeerumise eest
- automaatne lukustamis-/avamis-mehhanism tagab kerge ja sujuva paigalduse isegi rasketele ustele
- universaalselt kasutatav parempoolsetele/vasakpoolsetele ustele
- fikseeritud hingeliigendiga isemäärduvas liuglaagris
- ukse paksus: 38–63 mm
- võimalik kohandada teiste ukse paksustega vastavalt soovile (palun märkige ukse paksus tellimuse kommentaarides)
- käepideme pikkus: 143 mm
- käepideme läbimõõt: 20 mm
- käepideme nelinurkse telje läbimõõt: 9 mm
- roseti läbimõõt: 55 mm
- materjal: roostevaba teras, mattlõigatud
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
CORE 8100 FS käepide/lukk tulekindlatele ustele, 9mm, roostevaba terasKood: SB00029470Art. Nr.: 90050063189Hind:Alates 71,18 €Laos: 2 komplekt
Täiendavad tooted
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
ANTI-PANIK jagatud käepidemevõlv tuletõkkeuksele 9 mm x 60/60Kood: SB00011057Art. Nr.: 0566/6060/00Hind:Alates 5,21 €Laos: 0 tk. -
ANTI-PANIK jagatud käepidemevõlv tuletõkkeuksele 9 mm x 60/80Kood: SB00011058Art. Nr.: 0566/6080/00Hind:Alates 6,11 €Laos: 0 tk. -
ANTI-PANIK jagatud käepideme telg tuletõkkeustele 9 mm x 60/85Kood: SB00011059Art. Nr.: 0566/6085/00Hind:Alates 6,11 €Laos: 1 tk. -
ANTI-PANIK jagatud käepidemevõlv tuletõkkeuksele 9 mm x 75/75Kood: SB00011060Art. Nr.: 0566/7575/00Hind:Alates 14,79 €Laos: 6 tk.
| Tootja | DENI |
|---|---|
| Materjal | Roostevaba teras |
| Lehe materjal | Puidust ja metallist ustele |
| Kasutamise eesmärk | Siseustele/välisustele |
| Konstruktsioon | Tõukekäepidemed mõlemal küljel |
| Tagaplaadi tüüp | Jagatud pistikupesadega |
| Ukse suund | Universaalne kasutamine DIN parema- ja vasakkäelistele ustele |
| Kandevõime | Kõrge |
| Kasutusklass vastavalt standardile EN 1906 | Klass 4 |
| Põgenemisukse varustus | Vastab standardile EN 179 - evakuatsiooniukseseadmed |
| Tulekaitse | sertifitseeritud vastavalt EN1906 tuleohutusnõuetele |
| Ühilduvuse standard | Saksa (DIN) |
| Käepideme konstruktsioon | Fikseeritud pöördliigendiga määritud laagris |
| Aluskonstruktsiooni materjal | Teras |
| Lukustusfunktsioon | PZ / BB / WC / BAC |
| Käepideme pikkus | 143 mm |
| Käepideme läbimõõt | 20 mm |
| Kaugus lehe pinnast käepideme välisservani | 73 mm |
| Nelinurkse käepideme telje suurus | 9 mm |
| Roseti/tagaplaadi kuju | Ümmargune |
| Tagaplaadi/roseti suurus | Ø55 mm |
| Tagaplaadi/roseti paksus | 9 mm |
| Paigaldamise tüüp | Kruvitav |
| WC-sulguri tüüp | koos värvinäidikuga |
| Kinnituse tüüp | Varjatud, välja kruvitav kruvi |
| Kinnituskeskme kaugus | 38 mm |
| Tsentreerimistihvti läbimõõt | 8 mm |
| Kinnituselemendid | Komplektis |


















