Sepistatud rauast käepide, jäik
Toote kood
MB00001613
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
22,57 €
Ainult %1 jäänud
Sepistatud rauast käepide, jäik
Tootja - Südmetall (Saksamaa)- ümmargune kuju, vooderdatud käepide
- jäik
- läbimõõt: 60 mm
- voodri suurus: 29 x 80 mm
- materjali paksus: 3 mm
- kinnituspunktide vaheline kaugus: 67 mm
- kogu kaugus lehe pinnast käepideme välispinnani: 44 mm
- materjal: sepistatud raud
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Sepistatud, fikseeritud käepide tagaplaadil, nihutatudKood: SB00005574Art. Nr.: 50.02.1400Hind:Alates 22,57 €Laos: 0 tk.
| Tootja | SÜDMETALL |
|---|---|
| Materjal | Sepistatud raud |
| Kasutamise eesmärk | Siseustele/välisustele |
| Lehe materjal | Puidust ja metallist ustele |
| Konstruktsioon | Ühepoolne käepideme nupp pistikupesas |
| Uksenupu tüüp | fikseeritud |
| Käepideme positsioon | Offset (sõrmekaitse) |
| Tulekaitse | Ei ole mõeldud kasutamiseks tuletõkkeustele |
| Ukse suund | Universaalne kasutamine DIN parema- ja vasakkäelistele ustele |
| Paigaldamise tüüp | ühepoolne käepide ühepoolse kinnitusega |
| Käepideme läbimõõt | 60 mm |
| Vorm | Ümmargune |
| Roseti/tagaplaadi kuju | Mittestandardne |
| Tagaplaadi/roseti suurus | 29 x 80 mm |
| Tagaplaadi/roseti paksus | 3 mm |
| Kaugus lehe pinnast käepideme välisservani | 44 mm |
| Kinnituskeskme kaugus | 67 mm |




