Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
84,32 €
Ainult %1 jäänud
Sisseehitatud juurdepääsu kontrollpaneel EF4-BT sõrmejäljelugejaga
Tootja – SECUKEY (Hiina)
- juurdepääsu kontrollpaneel numbriklaviatuuri, biomeetrilise lugeja ja OLED-ekraaniga
- juurdepääsumeetodid: PIN-koodid, magnetkaardid, sõrmejäljed, mobiilirakendus
- seadme juhtimine TUYA rakenduse kaudu (iOS/Android)
- metallkorpus, vandalismikindel
- sobib välistingimustes kasutamiseks, veekindel
- kaitseklass: IP55
- kaardi tüüp: EM-kaart 125 KHz
- kasutajate lisamine/kustutamine rakenduse abil
- piiratud ajaga juurdepääsu tugi
- ajutised ja ühekordsed koodid
- avatud logi kontroll
- kaugjuurdepääs (3G/4G/5G)
- uksekella teade
- kohalike kasutajate maksimaalne arv: 1000
- kaartide/PIN-koodide arv: 890
- maksimaalne sõrmejälgede arv: 100
- külaliskasutajad: 10
- PIN-koodi pikkus: 4–6 tähemärki
- kaardi lugemiskaugus: 2–6 cm
- korpuse suurus: 165 x 48 x 22 mm
- värv:
- hõbedane + must
- must
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Süvistatav koodpaneel EF4-BT, RFID / PIN / APP / sõrmejälg, IP55, mustKood: SB00029218Art. Nr.: EF4-BT blackHind:Alates 93,00 €Laos: 1 tk. -
Süvistatav koodpaneel EF4-BT, RFID / PIN / APP / sõrmejälg, IP55Kood: SB00028563Art. Nr.: EF4-BTHind:Alates 84,32 €Laos: 3 tk.
| Tootja | SECUKEY |
|---|---|
| Juurdepääsu tüüp | Magnetkaart / kiip, PIN-kood, Mobiilirakendus, Sõrmejälg |
| Toiteallika tüüp | 12V |
| Mobiilirakendus | Tuya |
| Materjal | Tsinksulam |
| Töötemperatuuri vahemik | no -30°C līdz +60°C |
| Kaal | 138g |
| IP reiting | IP55 |
| Kaardi lugemise kiirus | 2-6 cm |
| Lubatud suhteline õhuniiskus | 0%RH ~ 98%RH |
| Toitepinge | 12-18 V DC |
| Sõrmejälje mälu | 100 |
| Vastupidavus välistingimustes | Sobib kasutamiseks välistingimustes |
| Dünaamiline energiatarbimine | ≤150mA |
| Staatiline energiatarbimine | ≤60 mA |
| Kaardi/PIN-koodid | 990 |
| Külaliskasutajad | 10 |
| Väljundi võimsus | ≤2A |
| Antivandālisma aizsardzība | Jah |
| Pääsukoodi sisestamise tüüp | Puuteekraan |
| Juurdepääsu tüüp | EM 125KHz |






