Tulekindel uksenupp ovaalsel rosetil ARES K4 FS NT
Toote kood
MB00009049
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
32,82 €
Ainult %1 jäänud
Roostevabast terasest tulekindel käepide profiilraamiga ustele Dieckmann K4 NT
Tootja - DIECKMANN (Saksamaa)
Tootja - DIECKMANN (Saksamaa)
- fikseeritud käepide 2033/4020 M2 kruviga
- sõrmede kaitsmiseks külgmiselt nihutatud konstruktsioon
- universaalselt kasutatav paremale ja vasakule uksele
- terasest aluskonstruktsioon, millel on pealekantav katteplaat
- kaetud kruvi Ø M5
- roseti suurus: 34 x 75 mm
- pesa paksus: 14,5 mm
- käepideme nupu läbimõõt: 52 mm
- kaugus pesa pinnast käepidemenupu välispinnani: 85 mm
- pesa kinnituste keskpunktide vaheline kaugus: 50 mm
- materjal: roostevaba teras
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Tulekindel Uksenupp K4 FS ovaalsel rosetil, fikseeritud, roostevaba terasKood: SB00011278Art. Nr.: 2133/4020/00Hind:Alates 32,82 €Laos: 0 tk.
| Tootja | DIECKMANN |
|---|---|
| Seeria | ARES |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kasutamise eesmärk | Siseustele/välisustele |
| Lehe materjal | Puidust ja metallist ustele |
| Konstruktsioon | Ühepoolne käepideme nupp pistikupesas |
| Uksenupu tüüp | pöörlev/fikseeritud |
| Käepideme positsioon | Offset (sõrmekaitse) |
| Tulekaitse | sertifitseeritud vastavalt EN1906 tuleohutusnõuetele |
| Ukse suund | Universaalne kasutamine DIN parema- ja vasakkäelistele ustele |
| Aluskonstruktsiooni materjal | Teras |
| Vorm | Sfääriline |
| Roseti/tagaplaadi kuju | Ovaalne |
| Tagaplaadi/roseti suurus | 34 x 75 mm |
| Tagaplaadi/roseti paksus | 14,5 mm |
| Kaugus lehe pinnast käepideme välisservani | 85 mm |
| Nelinurkse käepideme telje suurus | 9 mm |
| Kinnituse tüüp | Varjatud kruvi |
| Kinnituskeskme kaugus | 50 mm |




