Tulekindel käepide raamitud ustele FSB 09 1015 FS NT NT
Toote kood
MB00009080
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
124,51 €
Ainult %1 jäänud
Tulekindel roostevabast terasest käepide profiilraamiga ustele FSB 09 1015
Tootja - FSB (Saksamaa)
Design by Johannes Potente
Tootja - FSB (Saksamaa)
Design by Johannes Potente
- vedrumehhanismiga tõukekäepide, mis on stabiilselt kinnitatud ovaalsesse rosettkonstruktsiooni
- universaalne parem- ja vasakpoolsete uste jaoks
- kaetud kruvi Ø M5
- vastab DIN 18 273 tuletõkkeustele esitatavatele nõuetele
- roseti suurus: 32,5 x 70 mm
- pesa paksus: 14 mm
- käepideme kogupikkus (rosetist sisemise serva järgi): 126 mm
- kaugus käepideme välispinnast kuni käepideme välispinnani: umbes 69 mm
- käepideme telje ruudu läbimõõt tuletõkkeuste puhul: 9 mm
- materjal: roostevaba teras
- võimalikud viimistlused:
- (standardviimistlus): poleeritud, peenmatt (standardviimistlus)
- poleeritud (soovi korral)
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Profiilraami Ukselink ovaalsel rosetil, vedruga, ? 9 mm, tuletõkkeustele, roostevaba terasKood: SB00000698Art. Nr.: 0 09 1015 21263 6204Hind:Alates 124,51 €Laos: 0 tk.
| Tootja | FSB |
|---|---|
| Seeria | FSB 1015 |
| Disainer | Johannes Potente |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Materjalide omadused (konkreetsed omadused - vt tech.info) | PVD-kate - kasutamiseks agressiivsetes keskkondades |
| Lehe materjal | Raamitud ustele |
| Kasutamise eesmärk | Siseustele/välisustele |
| Tagaplaadi tüüp | Jagatud pistikupesadega |
| Konstruktsioon | Ühepoolne käepide ilma telgita |
| Kasutusklass vastavalt standardile EN 1906 | Klass 4 |
| Kandevõime | Kõrge |
| Põgenemisukse varustus | Saadaval sarnane mudel, mis vastab standardile EN 179 |
| Tulekaitse | sertifitseeritud vastavalt EN1906 tuleohutusnõuetele |
| Ukse suund | Universaalne kasutamine DIN parema- ja vasakkäelistele ustele |
| Ühilduvuse standard | Saksa (DIN) |
| Käepideme positsioon | Kruvimata |
| Käepideme konstruktsioon | Fikseeritud pöördteljega |
| Aluskonstruktsiooni materjal | Massiivne teras |
| Lingivedru on integreeritud rosetti | Jah |
| Käepideme pikkus | 126 mm |
| Nelinurkse käepideme telje suurus | 9 mm |
| Roseti/tagaplaadi kuju | Ovaalne |
| Tagaplaadi/roseti paksus | 14 mm |
| Tagaplaadi/roseti suurus | 32,5 x 70 mm |
| Paigaldamise tüüp | Kruvitav |
| Kinnituse tüüp | Varjatud kruvi |





