Tulekindel käepide raamitud uksele FSB 06 1035 NT FS
Toote kood
MB00009077
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
181,23 €
Ainult %1 jäänud
Tulekindel roostevabast terasest käepide profiilraamiga ustele FSB 06 1035
Tootja - FSB (Saksamaa)
Design by Heike Falkenberg
Tootja - FSB (Saksamaa)
Design by Heike Falkenberg
- roosettkonstruktsioonis stabiilselt kinnitatud vedrumehhanismiga tõukekäepide
- universaalselt kasutatav parem- ja vasakpoolsete uste puhul
- komplektis kaldus rosetiga
- kaetud kruvi Ø M5
- vastab DIN 18 273 tuletõkkeustele esitatavatele nõuetele
- nihkega käepideme konstruktsioon vähendab vigastuste ohtu, mis tuleneb käe kokkupuutest ukseraamiga avamise ja sulgemise ajal
- roseti suurus: 32,5 x 70 mm
- pesa paksus: 14 mm
- käepideme kogupikkus (rosetist alates siseservast): 165 mm
- kaugus uksepinna pinnast käepideme välispinnani: umbes 84,5 mm
- tulekindlate uste puhul käepideme telje ruudu läbimõõt: 9 mm
- materjal: roostevaba teras
- võimalikud viimistlused:
- (standardviimistlus): poleeritud, peenmatt (standardviimistlus)
- poleeritud (soovi korral)
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Ukselink ilma karata kaldrosetil raamitud uksele 06 1035, 9 mm, tuletõkkeustele, roostevaba terasKood: SB00000621Art. Nr.: 0 06 1035 07363 6204Hind:Alates 181,23 €Laos: 0 tk.
| Tootja | FSB |
|---|---|
| Seeria | FSB 1035 |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Lehe materjal | Raamitud ustele |
| Kasutamise eesmärk | Siseustele/välisustele |
| Tagaplaadi tüüp | Jagatud pistikupesadega |
| Konstruktsioon | Ühepoolne käepide ilma telgita |
| Kasutusklass vastavalt standardile EN 1906 | Klass 4 |
| Kandevõime | Kõrge |
| Põgenemisukse varustus | Saadaval sarnane mudel, mis vastab standardile EN 179 |
| Tulekaitse | sertifitseeritud vastavalt EN1906 tuleohutusnõuetele |
| Ukse suund | Universaalne kasutamine DIN parema- ja vasakkäelistele ustele |
| Ühilduvuse standard | Saksa (DIN) |
| Käepideme positsioon | Offset (sõrmekaitse) |
| Käepideme konstruktsioon | Fikseeritud pöördteljega |
| Aluskonstruktsiooni materjal | Massiivne teras |
| Lingivedru on integreeritud rosetti | Jah |
| Nelinurkse käepideme telje suurus | 9 mm |
| Roseti/tagaplaadi kuju | Nelinurkne |
| Tagaplaadi/roseti paksus | 14 mm |
| Suurus | 8 x 140 mm |
| Tagaplaadi/roseti suurus | 32,5 x 70 mm |
| Paigaldamise tüüp | Kruvitav |
| Kinnituse tüüp | Varjatud kruvi |




