Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
140,98 €
Ainult %1 jäänud
Drošības rozetes ar cilindra aizsargvairogu CD 002 18
Ražotājs - REGUITTI (Itālija)

Ražotājs - REGUITTI (Itālija)
-
- ar cilindra aizsargvairogu
- durvju biezums: 64 - 90 mm
- rozetes diametrs: 52 mm
- ārējās rozetes biezums: 12 mm
- iekšējās rozetes biezums: 11 mm
- piemērota cilindra izvirzījumam 8-15 mm
- caurejošs skrūvējums M5
- attālums starp stiprinājumu centriem: 38 mm
- materiāls: ZAMAK matēti melns RAL9005 (18)

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Pööratav turvarosett koos kilbiga, mustKood: SB00017124Art. Nr.: 1A000CD002XX18XTAHind:Alates 140,98 €Laos: 0 kompl.
| Tootja | REGUITTI |
|---|---|
| Materjal | Värvitud messing |
| Kasutamise eesmärk | Välisustele ja tugevdatud sissemurdmiskaitsega ustele |
| Lehe materjal | Puidust ja metallist ustele |
| Konstruktsioon | Rosett (ilma käepidemeta) |
| Ohutusklass | Klassifitseerimata |
| Silindri kilp | Jah |
| Tulekaitse | Ei ole mõeldud kasutamiseks tuletõkkeustele |
| Ukse paksus | 64-90 mm |
| Ühilduvuse standard | Saksa (DIN) |
| Ukse suund | Universaalne kasutamine DIN parema- ja vasakkäelistele ustele |
| Aluskonstruktsiooni materjal | Teras |
| Tagaplaadi/roseti suurus | Ø52 mm |
| Roseti/tagaplaadi kuju | Ümmargune |
| Välisvoodri paksus | 12 mm |
| Tsentreerimistihvti läbimõõt | 38 mm |
| Kinnituse tüüp | Ühendatud kruvid, ligipääsetav ukse seestpoolt |




