Ukselink OPEN M249
Uksekäepide OPEN M249
Tootja - OLIVARI (Itaalia)
Disain - Rem Koolhaas 2015
Vastates OLIVARI üleskutsele luua uus, uuenduslik käepide, otsustas hollandi arhitekt Rem Koolhaas koos oma meeskonnaga valida kontseptuaalse tee, mis algas käepideme lagundamisega selle peamisteks funktsionaalseteks elementideks: haaravaks osaks ja käepideme kaelaks. Nad otsustasid kasutada selle käepideme jaoks ainult minimaalselt vajalikku materjali ning leiutasid kahe sõltumatu osa vahel mehaanilise ühenduse, mis võimaldab ka käepideme kujundamist erinevate viimistluste ja disainitõlgendustega. Nii saadi nimeks OPEN, mis sümboliseerib avatud suhtumist muutumisvõimalustesse ja ümberkujundamistesse.
- ümmarguste rosettidega käepide
- patenteeritud disain õhukeste rosettidega (ainult 5 mm)
- võimalikud sulgemisviisid: PZ, BB, BAC
- WC-komplekti jaoks tuleb valida BAC-komplekt ja LINK LOW WC-rosettide komplekt
- integreeritud käepideme vedru
- käepideme kandiline telg: 8 mm
- käepideme kogupikkus (alates muhvi välisservast): 150 mm
- roseti läbimõõt: 51 mm
- roseti paksus: 5 mm
- materjal: messing
-
saadaval olevad viimistlused:
- satiinkroomitud (CO)
- poleeritud kroomitud (CR)
- roostevaba terase toon satiin SUPERINOX PVD (IS)
- antratsiitne satiin SUPERANTHRACITE PVD (US)
- vaskne satiinitud SUPERCOPPER PVD (RS)
- pronkssatiin SUPERBRONZE PVD (DS)
- spetsiaalne SUPER pinnatöötlus, mis on väga vastupidav niiskuse, soolade, happelise vihma, temperatuurikõikumiste ja UV-kiirguse suhtes; sobib kasutamiseks välistingimustes, sealhulgas rannikualadel, ja suure liiklusega ruumides, nagu hotellid ja avalikud hooned
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
OPEN käepide/roseti komplekt BAC, messingist kroomitudKood: SB00017907Art. Nr.: M249RSB8B CRHind:Alates 248,37 €Laos: 0 komplekt -
OPEN käepide/roseti komplekt BAC, messingist kroomitud/matt kroomitudKood: SB00017905Art. Nr.: M249RSB8B CAHind:Alates 257,73 €Laos: 0 komplekt -
OPEN käepide/roseti komplekt BAC, messingist matt kroomitudKood: SB00017906Art. Nr.: M249RSB8B COHind:Alates 269,27 €Laos: 0 komplekt
Täiendavad tooted
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
OLIVARI eritellimusel põhinev tarne 4 nädala jooksulKood: OLIPIEGHind:Alates 62,00 €Laos: 0 tk.
| Tootja | OLIVARI |
|---|---|
| Disainer | Rem Koolhaas |
| Materjal | Messing |
| Materjalide omadused (konkreetsed omadused - vt tech.info) | Väga vastupidav kate - kasutamiseks agressiivsetes keskkondades |
| Kasutamise eesmärk | Siseustele/välisustele |
| Lehe materjal | Puidust ja metallist ustele |
| Konstruktsioon | Tõukekäepidemed mõlemal küljel |
| Tagaplaadi tüüp | Jagatud pistikupesadega |
| Kandevõime | Kõrge |
| Kasutusklass vastavalt standardile EN 1906 | Ei ole sertifitseeritud |
| Tulekaitse | Ei ole mõeldud kasutamiseks tuletõkkeustele |
| Lingivedru on integreeritud rosetti | Jah |
| Ukse suund | Universaalne kasutamine DIN parema- ja vasakkäelistele ustele |
| Ühilduvuse standard | Saksa (DIN) |
| Lukustusfunktsioon | PZ / BB / WC / BAC |
| Käepideme kogupikkus (alates rosetist/voodri servast) | 150 mm |
| Nelinurkse käepideme telje suurus | 8 mm |
| Roseti/tagaplaadi kuju | Ümmargune |
| Tagaplaadi/roseti suurus | Ø51 mm |
| Tagaplaadi/roseti paksus | 5 mm |
| Kaugus lehe pinnast käepideme välisservani | 62 mm |
| Paigaldamise tüüp | Kruvitav |
| Kinnituse tüüp | Kaetud |
| Kinnituselemendid | Komplektis |












