Ukselink QUID ZINCRAL 390
Ukselink QUID ZINCRAL 390 RB 000
Tootja - LINEA CALI (Itaalia)
Kui vorm sulandub funktsiooniga, sünnib uus viis olemuslikku mõista. Minimalism, mis ei tähenda loobumist, vaid teadlikku valikut. QUID ZINCRAL on link, mis kaob silmist, et muutuda tunnetatavaks puudutuses. See sündis ideest anda igapäevasele esemele ainulaadne vorm, mis ühendab funktsionaalsuse, esteetilise ranguse ja tähelepanu nähtamatutele detailidele.
- uksekäepide ilma rozetita
- sobib väikese ja keskmise koormusega siseustele
- integreeritud vedrumehhanism
- libisemiskindel pinnaviimistlus käepideme haardeosa tagaküljel
- komplekteeritav ovaalsete BB- ja PZ-rozetitega või ümarate WC-rozetitega
- käepideme telg: 8 mm
- käepideme pikkus: 145 mm
- haardeosa laius: 31 mm
- kaugus uksepinnast käepideme välispinnani: 50 mm
- ovaalse võtmeroseti mõõdud: 26 x 50 mm
- võtmeroseti paksus: 2 mm
- WC-roseti läbimõõt: 30 mm
- WC-roset7 ilma värviindikaatorita
- materjal: ZAMAK paksu kroomkattega
- saadaolevad viimistlusedd
- matt must RAL9005 (VE)
- satiin-antratsiit (AS)
- satiinkroom (CS)
- matt valge RAL9016 (MW)
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
QUID ZINCRAL ukselingid ümarate WC-rosettidega, satiin-antratsiitKood: SB00029813Art. Nr.: 200390RW80850V60ASHind:Alates 94,91 €Laos: 0 komplekt -
QUID ZINCRAL ukselingid ümarate WC-rosettidega, matt valge RAL9016Kood: SB00029815Art. Nr.: 200390RW80850V60MWHind:Alates 94,91 €Laos: 0 komplekt -
QUID ZINCRAL ukselingid ümarate WC-rosettidega, matt must RAL9005Kood: SB00029816Art. Nr.: 200390RW80850V60VEHind:Alates 94,91 €Laos: 0 komplekt -
QUID ZINCRAL ukselingid ümarate WC-rosettidega, satiinkroomKood: SB00029814Art. Nr.: 200390RW80850V60CSHind:Alates 90,64 €Laos: 0 komplekt -
QUID ZINCRAL ukselingid ovaalsete PZ-rosettidega, satiin-antratsiitKood: SB00029809Art. Nr.: 200390RB8084000YASHind:Alates 90,64 €Laos: 0 komplekt -
QUID ZINCRAL ukselingid ovaalsete PZ-rosettidega, matt valge RAL9016Kood: SB00029811Art. Nr.: 200390RB8084000YMWHind:Alates 90,64 €Laos: 0 komplekt -
QUID ZINCRAL ukselingid ovaalsete PZ-rosettidega, matt must RAL9005Kood: SB00029812Art. Nr.: 200390RB8084000YVEHind:Alates 90,64 €Laos: 0 komplekt -
QUID ZINCRAL ukselingid ovaalsete PZ-rosettidega, satiinkroomKood: SB00029810Art. Nr.: 200390RB8084000YCSHind:Alates 84,25 €Laos: 0 komplekt -
QUID ZINCRAL ukselingi paar ilma võtmerosettideta, satiin-antratsiitKood: SB00029805Art. Nr.: 200390RO80000000ASHind:Alates 62,92 €Laos: 0 komplekt -
QUID ZINCRAL ukselingi paar ilma võtmerosettideta, matt valge RAL9016Kood: SB00029807Art. Nr.: 200390RO80000000MWHind:Alates 62,92 €Laos: 0 komplekt -
QUID ZINCRAL ukselingi paar ilma võtmerosettideta, matt valge RAL9005Kood: SB00029808Art. Nr.: 200390RO80000000VEHind:Alates 62,92 €Laos: 0 komplekt -
QUID ZINCRAL ukselingi paar ilma võtmerosettideta, satiinkroomKood: SB00029806Art. Nr.: 200390RO80000000CSHind:Alates 55,45 €Laos: 0 komplekt
| Tootja | LINEA CALI |
|---|---|
| Materjal | ZAMAK |
| Kasutamise eesmärk | Siseustele/välisustele |
| Lehe materjal | Puidust ja metallist ustele |
| Konstruktsioon | Tõukekäepidemed mõlemal küljel |
| Tagaplaadi tüüp | Minirosett + võtmerosett |
| Kandevõime | Keskmine |
| Kasutusklass vastavalt standardile EN 1906 | Ei ole sertifitseeritud |
| Tulekaitse | Ei ole mõeldud kasutamiseks tuletõkkeustele |
| Lingivedru on integreeritud rosetti | Jah |
| Ukse suund | Universaalne kasutamine DIN parema- ja vasakkäelistele ustele |
| Ühilduvuse standard | Saksa (DIN) |
| Lukustusfunktsioon | PZ / BB / WC / BAC |
| Käepideme pikkus | 145 mm |
| Nelinurkse käepideme telje suurus | 8 mm |
| Roseti/tagaplaadi kuju | Ümmargune/ovaalne |
| Tagaplaadi/roseti paksus | 2 mm |
| Kaugus lehe pinnast käepideme välisservani | 50 mm |
| Paigaldamise tüüp | Kruvitav |
| Kinnituse tüüp | Kaetud |
| Kinnituselemendid | Komplektis |



























