Uksesstopper KWS 2075 ALU
Toote kood
MB00009018
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
48,21 €
Ainult %1 jäänud
Uksesstopper KWS 2075 ALU
-
- seinale paigaldatav uksepeatus
- silindriline kuju
- pikkus: 80 mm
- läbimõõt: 30 mm
- roseti läbimõõt: 50 mm
- ukse maksimaalne kaal: 40 kg
- kaasa arvatud paigalduselemendid
- materjal: anodeeritud alumiinium
- kummi: must
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
2075 Uksesstopper, 80mm vahe, kruvi + tüübel, alumiinium, hõbedane anodeeritudKood: SB00007426Art. Nr.: 2075.31Hind:Alates 48,21 €Laos: 0 tk.
| Tootja | KWS |
|---|---|
| Kasutamise eesmärk | Siseustele/välisustele |
| Tegevusviis | Mehhaaniline |
| Paigaldamise tüüp | seina |
| Aluse läbimõõt | 50 mm |
| Läbimõõt | 30 mm |
| Pikkus | 80 mm (kopā ar gumiju) |
| Lehe materjal | Universaalne |
| Vorm | Silindriline |
| Lehe maksimaalne kaal | 40 kg |
| Kinnituselemendid | Komplektis |
| Materjal | Alumiinium anodeeritud |




