Alates 41,65 €
Selle käepideme ostmiseks valige soovitud konfiguratsioon käsitsi. Käepide tarnitakse koos paari võtmerosettidega. Klahvirosettid tuleb valida eraldi sõltuvalt soovitud sulgemisviisist.
Uksekäepide AT ERBA Q
Tootja - ENGER (Poola)- käepideme komplekt kaldus rosetiga siseustele
- sulgemistüübid: PZ / BB / WC / ilma sulgemiseta
- universaalne kasutusviis DIN paremale ja vasakule uksele
- ukse maksimaalne paksus: 44 mm
- rosettide suurus: 53 x 53 mm
- roseti paksus: 7 mm
- käepideme pikkus roseti välisservast: 147,5 mm
- kaugus roseti pinnast käepideme välispinnani: 59,5 mm
- käepideme kandiline telg Ø 8 mm
- WC-topper ilma värvinäidikuta: 4 x 4/6/8 mm
- materjal - ZAMAK
- heledalt kroomitud
- satiinkroomitud
- matt must
- kullatoon PVD kõrgläikega poleeritud
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
AT ERBA BAC käepidemete komplekt nelinurksete rosettidega, poleeritud kroomitudKood: SB00021519Art. Nr.: AT ERBA Q 7S CPHind:Alates 46,90 €Laos: 0 komplekt -
AT ERBA BAC käepidemete komplekt nelinurksete rosettidega, satiinkroomitudKood: SB00021520Art. Nr.: AT ERBA Q 7S MSCHind:Alates 46,90 €Laos: 0 komplekt -
AT ERBA BAC käepidemete komplekt nelinurksete rosettidega, mustKood: SB00021521Art. Nr.: AT ERBA Q 7S BLACKHind:Alates 46,90 €Laos: 0 komplekt -
AT ERBA BAC käepidemete komplekt nelinurksete rosettidega, läikiv kuldneKood: SB00021522Art. Nr.: AT ERBA Q 7S GOLD PVDHind:Alates 50,10 €Laos: 0 komplekt -
AT ERBA BAC käepideme komplekt ruudukujuliste rosettidega, nikkelKood: SB00027559Art. Nr.: AT ERBA Q 7S MSNHind:Alates 41,65 €Laos: 0 komplekt -
AT ERBA BAC käepideme komplekt ruudukujuliste rosettidega, titaanKood: SB00027560Art. Nr.: AT ERBA Q 7S MSBHind:Alates 42,47 €Laos: 0 komplekt -
AT ERBA BAC käepideme komplekt ruudukujuliste rosettidega, matt kuldKood: SB00027561Art. Nr.: AT ERBA Q 7S GOLD SATINHind:Alates 50,10 €Laos: 0 komplekt -
PZ nelinurkne rosett 53 x 53mm, paksus 7mm, läikiv kroomKood: SB00021563Art. Nr.: AT Q 7S CP PZHind:Alates 14,92 €Laos: 0 paar -
PZ nelinurkne rosett 53 x 53mm, paksus 7mm, satiinkroomitudKood: SB00021564Art. Nr.: AT Q 7S MSC PZHind:Alates 14,92 €Laos: 0 paar -
PZ nelinurkne rosett 53 x 53mm, paksus 7mm, mustKood: SB00021565Art. Nr.: AT Q 7S BLACK PZHind:Alates 14,92 €Laos: 0 paar -
PZ ruudukujulised rosetid 53x53mm, paksus 7mm, nikkelKood: SB00027576Art. Nr.: AT Q 7S MSN PZHind:Alates 12,33 €Laos: 0 paar -
PZ ruudukujulised rosetid 53x53mm, paksus 7mm, titaanKood: SB00027577Art. Nr.: AT Q 7S MSB PZHind:Alates 12,50 €Laos: 0 paar -
PZ nelinurkne rosett 53 x 53mm, paksus 7mm, läikiv kuld PVDKood: SB00021567Art. Nr.: AT Q 7S GOLD PVD PZHind:Alates 17,05 €Laos: 0 paar -
PZ nelinurkne rosett 53 x 53mm, paksus 7mm, satiinne kuldKood: SB00021568Art. Nr.: AT Q 7S GOLD SATIN PZHind:Alates 17,05 €Laos: 0 paar -
BB nelinurkne rosett 53 x 53mm, paksus 7mm, poleeritud kroomKood: SB00021557Art. Nr.: AT Q 7S CP OBHind:Alates 14,92 €Laos: 0 paar -
BB nelinurkne rosett 53 x 53mm, paksus 7mm, satiinkroomitudKood: SB00021558Art. Nr.: AT Q 7S MSC OBHind:Alates 14,92 €Laos: 0 paar -
BB nelinurkne rosett 53 x 53mm, paksus 7mm, mustadKood: SB00021559Art. Nr.: AT Q 7S BLACK OBHind:Alates 14,92 €Laos: 0 paar -
BB ruudukujulised rosetid 53x53mm, paksus 7mm, nikkelKood: SB00027574Art. Nr.: AT Q 7S MSN OBHind:Alates 12,33 €Laos: 0 paar -
BB ruudukujulised rosetid 53x53mm, paksus 7mm, titaanKood: SB00027575Art. Nr.: AT Q 7S MSB OBHind:Alates 12,50 €Laos: 0 paar -
BB nelinurkne rosett 53 x 53mm, paksus 7mm, läikiv kuld PVDKood: SB00021561Art. Nr.: AT Q 7S GOLD PVD OBHind:Alates 17,05 €Laos: 0 paar -
BB nelinurkne rosett 53 x 53mm, paksus 7mm, satiinne kuldKood: SB00021562Art. Nr.: AT Q 7S GOLD SATIN OBHind:Alates 17,05 €Laos: 0 paar -
WC stopper 4x4/6/8mm, nelinurksete rosettidega 53 x 53mm, paksus 7mm poleeritud kroomitudKood: SB00021569Art. Nr.: AT Q 7S CP WC 4X4Hind:Alates 23,45 €Laos: 0 paar -
WC-stopper 4x4/6/8mm, nelinurksete rosettidegad, 53 x 53mm, paksus 7mm, satiinkroomitudKood: SB00021570Art. Nr.: AT Q 7S MSC WC 4X4Hind:Alates 23,45 €Laos: 0 paar -
WC-stopper 4x4/6/8mm, nelinurksete rosettidega, 53 x 53mm, paksus 7mm, mustKood: SB00021571Art. Nr.: AT Q 7S BLACK WC 4X4Hind:Alates 23,45 €Laos: 0 paar -
WC nupp 4x4/6/8mm, ruudukujulised rosetid 53x53mm, paksus 7mm, nikkelKood: SB00027578Art. Nr.: AT Q 7S MSN WC 4X4Hind:Alates 19,78 €Laos: 0 paar -
WC nupp 4x4/6/8mm, ruudukujulised rosetid 53x53mm, paksus 7mm, titaanKood: SB00027579Art. Nr.: AT Q 7S MSB WC 4X4Hind:Alates 20,13 €Laos: 0 paar -
WC-topper 4x4/6/8mm, nelinurksete rosettidega 53 x 53mm, paksus 7mm, läikiv kuldne PVDKood: SB00021573Art. Nr.: AT Q 7S GOLD PVD WC 4X4Hind:Alates 26,65 €Laos: 0 paar -
WC-stopper 4x4/6/8mm, nelinurksete rosettidega 53 x 53mm, paksus 7mm, kuldne satiinKood: SB00021574Art. Nr.: AT Q 7S GOLD SATIN WC 4X4Hind:Alates 26,65 €Laos: 0 paar
| Tootja | APRILE |
|---|---|
| Materjal | ZAMAK |
| Kasutamise eesmärk | Siseustele/välisustele |
| Lehe materjal | Puidust ja metallist ustele |
| Konstruktsioon | Tõukekäepidemed mõlemal küljel |
| Tagaplaadi tüüp | Jagatud pistikupesadega |
| Kandevõime | Kõrge |
| Kasutusklass vastavalt standardile EN 1906 | Ei ole sertifitseeritud |
| Tulekaitse | Ei ole mõeldud kasutamiseks tuletõkkeustele |
| Ukse suund | Universaalne kasutamine DIN parema- ja vasakkäelistele ustele |
| Ühilduvuse standard | Saksa (DIN) |
| Lukustusfunktsioon | PZ / BB / WC / BAC |
| WC-sulguri tüüp | ilma värvinäidikuta |
| Käepideme kogupikkus (alates rosetist/voodri servast) | 147,5 mm |
| Kaugus roseti pinnast käepideme välisservani | 59,5 mm |
| Nelinurkse käepideme telje suurus | 8 mm |
| WC-telje nelinurkne suurus | 4 x 4/6/8 mm |
| Roseti/tagaplaadi kuju | Nelinurkne |
| Tagaplaadi/roseti suurus | 53 x 53 mm |
| Tagaplaadi/roseti paksus | 7 mm |
| Paigaldamise tüüp | Kruvitav |
| Tsentreerimistihvti läbimõõt | 7 mm |
| Kinnituselemendid | Komplektis |


























































