Vertikaalne plokk-kirjakast PD93
Toote kood
MB00000781
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
50,01 €
Ainult %1 jäänud
Vertikaalsed plokk-kirjakastid PD93
- sobib kasutamiseks siseruumides
- sektsioonide arv: 2-10
- laius: 385 mm
- paksus: 145 mm
- üldine kõrgus:
- PD932 - 2 sektsiooni - 388 mm
- PD933 - 3 sektsiooni - 500 mm
- PD934 - 4 sektsiooni - 612 mm
- PD935 - 5 sektsiooni - 724 mm
- PD936 - 6 sektsiooni - 836 mm
- PD937 - 7 sektsiooni - 948 mm
- PD938 - 8 sektsiooni - 1060 mm
- PD939 - 9 sektsiooni - 1172 mm
- PD931 - 10 sektsiooni - 1284 mm
- materjal - tsingitud metall, polüestrist pulbervärvitud
- värvus: hall (RAL9006)
- postkasti suur sisemine nurk
- kaasas silindrilukk ja 2 võtit
- vertikaalne ülespoole avanemismehhanism tagab, et kui postkast ei ole lukustatud, on uks ikkagi suletud asendis ja teadmatul inimesel ei ole võimalik visuaalselt hinnates tuvastada, et postkast on lukustamata. Samuti säilib üldine visuaalne väljanägemine ja vastuvõetud post ei ole kõrvalistele isikutele nähtav.
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Plokk-kirjakast 10 sektsiooniga, vertikaalne, hallKood: SB00015644Art. Nr.: PD 931/10Hind:Alates 166,71 €Laos: 0 tk. -
3 sektsiooniga plokk-kirjakast, vertikaalne, hallKood: SB00015645Art. Nr.: PD 933/10Hind:Alates 50,01 €Laos: 0 tk. -
Plokk-kirjakast 4 sektsiooniga, vertikaalne, hallKood: SB00015646Art. Nr.: PD 934/10Hind:Alates 66,67 €Laos: 0 tk. -
5 sektsiooniga plokk-kirjakast, püstine, hallKood: SB00015647Art. Nr.: PD 935/10Hind:Alates 83,35 €Laos: 0 tk. -
6 sektsiooniga plokk-kirjakast, vertikaalne, hallKood: SB00015648Art. Nr.: PD 936/10Hind:Alates 100,02 €Laos: 0 tk. -
7 sektsiooniga plokk-kirjakast, vertikaalne, hallKood: SB00015649Art. Nr.: PD 937/10Hind:Alates 116,68 €Laos: 0 tk. -
8 sektsiooniga plokk-kirjakast, vertikaalne, hallKood: SB00015650Art. Nr.: PD 938/10Hind:Alates 133,36 €Laos: 0 tk. -
9 sektsiooniga plokk-kirjakast, vertikaalne, hallKood: SB00015651Art. Nr.: PD 939/10Hind:Alates 149,88 €Laos: 0 tk.
| Toote tüüp | Postkasti üksus |
|---|---|
| Paigaldamise tüüp | seina |
| Posti saatmine | Eestpoolt |
| Posti kättesaamine | Eestpoolt |
| Vastupidavus välistingimustes | Ei sobi välitingimustes kasutamiseks |
| Sektsioonide arv | 2-10 |
| Nimeplaat | Sisaldub komplektis |
| Sideelemendid | Puudub |
| Laius | 385 mm |
| Kogu kõrgus | 388 - 1284 mm |
| Kogusügavus | 145 mm |
| Värv/viimistlus | hall |
| Materjal | Tsingitud, pulbervärvitud |


















