Aknakäepide LIVING K222B
Toote kood
MB00009492
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
187,49 €
Ainult %1 jäänud
Aknakäepide LIVING K222B
Tootja - OLIVARI (Itaalia)
Disain - Dominique Perrault 2010
Uksekäepide peab olema lihtne, elementaarne, kergesti kasutatav ja silmaga mõistetav. Seda silmas pidades lõi prantsuse arhitekt Dominique Perrault LIVINGi, uksekäepideme, mis on viidud miinimumini, jättes alles vaid põhikomponendid: horisontaalne, sirge käepide kui ruumis märkamatu joon ja kohandatud, asjalik ühendus ukselehega. "Lineaarsed vormid väljendavad kaasaegse arhitektuuri järjepidevust, mis kajastub ka praktiliste igapäevaste esemete mõõtkavas. Kontseptuaalse selgusega projektis ei ole kohta üleliigsele ja mõttetule," ütles Dominique Perrault.
OLIVARI toodete standardne tarneaeg on 8 nädalat. Kui soovite OLIVARI tooteid saada 4 nädala jooksul, lisage oma tellimusele tarne lisatasu 50 eurot (neto).
Tellimuste puhul, mille koguväärtus on 750 eurot (+ käibemaks) OLIVARI toodete puhul on tarneaeg 4 nädalat ilma lisatasuta!
Disain - Dominique Perrault 2010
Uksekäepide peab olema lihtne, elementaarne, kergesti kasutatav ja silmaga mõistetav. Seda silmas pidades lõi prantsuse arhitekt Dominique Perrault LIVINGi, uksekäepideme, mis on viidud miinimumini, jättes alles vaid põhikomponendid: horisontaalne, sirge käepide kui ruumis märkamatu joon ja kohandatud, asjalik ühendus ukselehega. "Lineaarsed vormid väljendavad kaasaegse arhitektuuri järjepidevust, mis kajastub ka praktiliste igapäevaste esemete mõõtkavas. Kontseptuaalse selgusega projektis ei ole kohta üleliigsele ja mõttetule," ütles Dominique Perrault.
- L-kujuline lukustamata aknakäepide
- fikseeritud kallutusasendid
- kallutatud, õhuke rosett
- roseti suurus: 32 x 71 mm
- roseti paksus: 6 mm
- kinnituspoldid: Ø10 mm
- käepideme kogupikkus (alates roseti ülaosast): 163 mm
- kaugus lehe pinnast käepideme välisservani: 61 mm
- kinnituspunktide vaheline kaugus: 43 mm
- materjal: messing
- saadaval olevad viimistlused:
-
- kroomitud satiin (CO)
- poleeritud kroomitud (CR)
- roostevaba terasevarju satineeritud SUPERINOX PVD (IS)
- antratsiitne satiin SUPERANTHRACITE PVD (US)
- spetsiaalne SUPER pinnatöötlus, mis on väga vastupidav niiskuse, soolade, happelise vihma, temperatuurikõikumiste ja UV-kiirguse suhtes; sobib kasutamiseks välistingimustes, sealhulgas rannikualadel, ja suure liiklusega kohtades, nagu hotellid ja avalikud hooned
OLIVARI toodete standardne tarneaeg on 8 nädalat. Kui soovite OLIVARI tooteid saada 4 nädala jooksul, lisage oma tellimusele tarne lisatasu 50 eurot (neto).
Tellimuste puhul, mille koguväärtus on 750 eurot (+ käibemaks) OLIVARI toodete puhul on tarneaeg 4 nädalat ilma lisatasuta!
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Aknakäepide LIVING K222B, antratsiit PVD-satiiniga viimistletud (US)Kood: SB00022567Art. Nr.: K222B USHind:Alates 226,18 €Laos: 0 tk. -
Aknakäepide LIVING K222B, satiinkroom (CO)Kood: SB00022565Art. Nr.: K222B COHind:Alates 200,14 €Laos: 0 tk. -
Aknakäepide LIVING K222B, roostevaba terasvärvi PVD-satiinviimistlusega (IS)Kood: SB00022566Art. Nr.: K222B ISHind:Alates 215,70 €Laos: 0 tk. -
Aknakäepide LIVING K222B, poleeritud kroom (CR)Kood: SB00022564Art. Nr.: K222B CRHind:Alates 187,49 €Laos: 0 tk.
Täiendavad tooted
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
OLIVARI eritellimusel põhinev tarne 4 nädala jooksulKood: OLIPIEGHind:Alates 62,00 €Laos: 0 tk.
| Tootja | OLIVARI |
|---|---|
| Disainer | Dominique Perrault |
| Materjal | Messing |
| Kasutamise eesmärk | Kaldega avatavatele akendele |
| Kinnituse tüüp | Kaetud |
| Konstruktsioon | Ühepoolne käepide |
| Funktsioon | Mitte lukustatav |
| Roseti tüüp | Standard |
| Roseti/tagaplaadi kuju | Nelinurkne |
| Vorm | L-kujuline |
| Käepideme kogupikkus (alates rosetist/voodri servast) | 163 mm |
| Tagaplaadi/roseti suurus | 32 x 71 mm |
| Pikaajaline toimivus vastavalt standardile EN 13126 | Ei ole sertifitseeritud |
| Tsentreerimistihvti läbimõõt | 10 mm |
| Kinnituskeskme kaugus | 43 mm |
| Kaugus lehe pinnast käepideme välisservani | 61 mm |
| Tagaplaadi/roseti paksus | 6 mm |
| Materjalide omadused (konkreetsed omadused - vt tech.info) | Väga vastupidav kate - kasutamiseks agressiivsetes keskkondades |













