Ukselink LIVING M222
Uksekäepide LIVING M222
Tootja - OLIVARI (Itaalia)
Disain - Dominique Perrault 2010
Uksekäepide peab olema lihtne, elementaarne, kergesti kasutatav ja silmaga mõistetav. Seda silmas pidades lõi prantsuse arhitekt Dominique Perrault LIVING, uksekäepideme, mis on viidud miinimumini, jättes alles vaid põhikomponendid: horisontaalne, sirge käepide kui ruumis märkamatu joon ja kohandatud, asjalik ühendus ukselehega. "Lineaarsed vormid väljendavad kaasaegse arhitektuuri järjepidevust, mis kajastub ka praktiliste igapäevaste esemete mõõtkavas. Kontseptuaalse selgusega projektis ei ole kohta üleliigsele ja mõttetule," ütles Dominique Perrault.
- ruudukujulise rosetiga käepidemete komplekt
- saadaolevad sulgurid: PZ, BB, BAC
- WC-komplekti jaoks valige BAC ja SPACE Q LOW WC rosetid
- patenteeritud disain õhukeste rosettidega
- integreeritud käepideme vedru
- käepideme ruudukujuline telg: 8 mm
- käepideme pikkus: 153 mm
- roseti suurus: 51 x 51 mm
- roseti paksus: 5 mm
- materjal: messing
-
saadaval olevad viimistlused:
- kroomitud (CO)
- poleeritud kroomitud (CR)
- roostevaba terase toon satiin SUPERINOX PVD (IS)
- antratsiitne satiin SUPERANTHRACITE PVD (US)
- spetsiaalne SUPER pinnatöötlus, mis on väga vastupidav niiskuse, soolade, happelise vihma, temperatuurikõikumiste ja UV-kiirguse suhtes; sobib kasutamiseks välistingimustes, sealhulgas rannikualadel, ja suure liiklusega kohtades, nagu hotellid ja avalikud hooned
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
LIVING käepide/roseti komplekt PZ, paksus 5 mm, messingist kroomitudKood: SB00017851Art. Nr.: M222RY8B COHind:Alates 324,45 €Laos: 0 komplekt -
LIVING käepide/roseti komplekt BAC, paksus 5 mm, messingist kroomitudKood: SB00017846Art. Nr.: M222RSB8B COHind:Alates 298,22 €Laos: 0 komplekt -
LIVING käepide/roseti komplekt BB, paksus 5 mm, messingist satiinitud kroomitudKood: SB00017845Art. Nr.: M222RB8B COHind:Alates 324,45 €Laos: 0 komplekt
Täiendavad tooted
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
OLIVARI eritellimusel põhinev tarne 4 nädala jooksulKood: OLIPIEGHind:Alates 62,00 €Laos: 0 tk.
| Tootja | OLIVARI |
|---|---|
| Disainer | Dominique Perrault |
| Materjal | Messing |
| Materjalide omadused (konkreetsed omadused - vt tech.info) | Väga vastupidav kate - kasutamiseks agressiivsetes keskkondades |
| Kasutamise eesmärk | Siseustele/välisustele |
| Lehe materjal | Puidust ja metallist ustele |
| Konstruktsioon | Tõukekäepidemed mõlemal küljel |
| Tagaplaadi tüüp | Jagatud pistikupesadega |
| Kandevõime | Kõrge |
| Kasutusklass vastavalt standardile EN 1906 | Ei ole sertifitseeritud |
| Tulekaitse | Ei ole mõeldud kasutamiseks tuletõkkeustele |
| Lingivedru on integreeritud rosetti | Jah |
| Ukse suund | Universaalne kasutamine DIN parema- ja vasakkäelistele ustele |
| Ühilduvuse standard | Saksa (DIN) |
| Lukustusfunktsioon | PZ / BB / WC / BAC |
| Käepideme kogupikkus (alates rosetist/voodri servast) | 153 mm |
| Nelinurkse käepideme telje suurus | 8 mm |
| Roseti/tagaplaadi kuju | Nelinurkne |
| Tagaplaadi/roseti suurus | 51 x 51 mm |
| Tagaplaadi/roseti paksus | 5 mm |
| Kaugus lehe pinnast käepideme välisservani | 61 mm |
| Paigaldamise tüüp | Kruvitav |
| Kinnituse tüüp | Kaetud |
| Kinnituselemendid | Komplektis |













