Käepide RIVA-103 FS tuletõkkeustele
Toote kood
MB00009054
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
51,86 €
Ainult %1 jäänud
Roostevabast terasest käepide tuletõkkeustele RIVA-103
Tootja - DIECKMANN (Saksamaa)
Tootja - DIECKMANN (Saksamaa)
- vastab DIN 18273 tuletõkkeustele ja EN 179 evakuatsiooniustele (jagatud käepideme teljega)
- terasest/plastist aluskonstruktsioon klambriga "Clip" kinnitusdetaili ja terasest tsentreerimisnööpidega Ø 8 mm
- konstruktsioon vastab koormus- ja vastupidavusklassile 4 vastavalt standardile EN 1906
- varjatud M5 kruvi, mis on kaitstud välja kruvimise eest
- automaatne lukustus- ja avamismehhanism tagab lihtsa ja sujuva montaaži ka raskete uste puhul
- universaalselt kasutatav parempoolsete/vasakpoolsete uste puhul
- fikseeritud pöördliigendiga isevõetavas liuglaagris
- ukse paksus: 40-65 mm (WC 40-59 mm)
- käepideme pikkus: 142 mm
- käepideme läbimõõt: 22 mm
- käepideme kandiline telg: 9 mm
- roseti läbimõõt: 55 mm
- saab kombineerida ümmarguse käepidemega K7
- materjal: roostevaba teras matt harjatud
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
RIVA 103 FS käepide/lukk tulekindlatele ustele, 9mm, roostevaba terasKood: SB00011349Art. Nr.: 5403/8603/00Hind:Alates 51,86 €Laos: 20 kompl.
Täiendavad tooted
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
ANTI-PANIK jagatud käepidemevõlv tuletõkkeuksele 9 mm x 60/80Kood: SB00011058Art. Nr.: 0566/6080/00Hind:Alates 6,11 €Laos: 0 tk. -
ANTI-PANIK jagatud käepidemevõlv tuletõkkeuksele 9 mm x 60/60Kood: SB00011057Art. Nr.: 0566/6060/00Hind:Alates 5,21 €Laos: 0 tk. -
ANTI-PANIK jagatud käepideme telg tuletõkkeustele 9 mm x 60/85Kood: SB00011059Art. Nr.: 0566/6085/00Hind:Alates 6,11 €Laos: 1 tk.
| Tootja | DIECKMANN |
|---|---|
| Seeria | RIVA |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Lehe materjal | Puidust ja metallist ustele |
| Kasutamise eesmärk | Siseustele/välisustele |
| Konstruktsioon | Tõukekäepidemed mõlemal küljel |
| Tagaplaadi tüüp | Jagatud pistikupesadega |
| Ukse suund | Universaalne kasutamine DIN parema- ja vasakkäelistele ustele |
| Kandevõime | Kõrge |
| Kasutusklass vastavalt standardile EN 1906 | Klass 4 |
| Põgenemisukse varustus | Vastab standardile EN 179 - evakuatsiooniukseseadmed |
| Tulekaitse | sertifitseeritud vastavalt EN1906 tuleohutusnõuetele |
| Ühilduvuse standard | Saksa (DIN) |
| Käepideme konstruktsioon | Fikseeritud pöördliigendiga määritud laagris |
| Aluskonstruktsiooni materjal | Teras |
| Lingivedru on integreeritud rosetti | Ei |
| Ukse paksus | 40-65 mm (WC 40-59 mm) |
| Lukustusfunktsioon | PZ / BB / WC / BAC |
| Käepideme pikkus | 142 mm |
| Käepideme läbimõõt | 22 mm |
| Kaugus lehe pinnast käepideme välisservani | 68 mm |
| Nelinurkse käepideme telje suurus | 9 mm |
| Roseti/tagaplaadi kuju | Ümmargune |
| Tagaplaadi/roseti suurus | Ø55 mm |
| Tagaplaadi/roseti paksus | 8 mm |
| Paigaldamise tüüp | Kruvitav |
| Suurus | 8 x 140 mm |
| WC-sulguri tüüp | koos värvinäidikuga |
| Kinnituse tüüp | Varjatud, välja kruvitav kruvi |
| Kinnituskeskme kaugus | 38 mm |
| Tsentreerimistihvti läbimõõt | 8 mm |
| Kinnituselemendid | Komplektis |














