Uksenupu komplekt RIVA-103 K7 objektide ustele
Toote kood
MB00001558
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
48,06 €
Ainult %1 jäänud
Roostevabast terasest käepide objekti uksele koos käepidemenupuga RIVA-103
Tootja - DIECKMANN (Saksamaa)
Tootja - DIECKMANN (Saksamaa)
- terasest/plastist aluskonstruktsioon klambriga "Clip"-klambriga ja terasest tsentreerimisnööpidega Ø 8 mm
- konstruktsioon vastab koormus- ja vastupidavusklassile 4 vastavalt EN 1906
- varjatud M5 kruvi, mis on kaitstud välja kruvimise eest
- automaatne lukustus- ja avamismehhanism tagab lihtsa ja sujuva montaaži ka raskete uste puhul
- universaalselt kasutatav parempoolsete/vasakpoolsete uste puhul
- fikseeritud pöördliigendiga isevõetavas liuglaagris
- ukse paksus: 40-65 mm (WC 40-59 mm)
- käepideme pikkus: 142 mm
- käepideme läbimõõt: 22 mm
- käepideme kandiline telg: 8 mm
- roseti läbimõõt: 55 mm
- materjal: roostevaba teras matt harjatud
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
RIVA 103 WE 4. klassi käepide/roseti komplekti nupp koos käepidemenupuga K7, 8mm, roostevaba terasKood: SB00011372Art. Nr.: 5903/0786/00Hind:Alates 48,06 €Laos: 1 kompl.
| Tootja | DIECKMANN |
|---|---|
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kasutamise eesmärk | Siseustele/välisustele |
| Lehe materjal | Puidust ja metallist ustele |
| Konstruktsioon | Tõukekäepide / fikseeritud uksenupp |
| Tagaplaadi tüüp | Jagatud pistikupesadega |
| Kandevõime | Kõrge |
| Kasutusklass vastavalt standardile EN 1906 | Klass 4 |
| Tulekaitse | Tuleohutusnõuetele vastav mudel on saadaval |
| Põgenemisukse varustus | Saadaval sarnane mudel, mis vastab standardile EN 179 |
| Käepideme konstruktsioon | Fikseeritud pöördliigendiga määritud laagris |
| Lingivedru on integreeritud rosetti | Ei |
| Aluskonstruktsiooni materjal | Teras |
| Ukse suund | Universaalne kasutamine DIN parema- ja vasakkäelistele ustele |
| Ühilduvuse standard | Saksa (DIN) |
| Ukse paksus | 40-65 mm (WC 40-59 mm) |
| Lukustusfunktsioon | PZ |
| Käepideme pikkus | 142 mm |
| Käepideme läbimõõt | 22 mm |
| Nelinurkse käepideme telje suurus | 8 mm |
| Roseti/tagaplaadi kuju | Ümmargune |
| Tagaplaadi/roseti suurus | Ø55 mm |
| Tagaplaadi/roseti paksus | 8 mm |
| Kaugus lehe pinnast käepideme välisservani | 68 mm |
| Uksenupu kuju | Ümmargune |
| Uksenupu suurus | Ø50 mm |
| Paigaldamise tüüp | Kruvitav |
| Kinnituse tüüp | Varjatud, välja kruvitav kruvi |
| Tsentreerimistihvti läbimõõt | 8 mm |
| Kinnituselemendid | Komplektis |
| Kinnituskeskme kaugus | 38 mm |









