Tulekindel käepide raamitud ustele ARES 108 NT FS
Toote kood
MB00009044
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
23,21 €
Ainult %1 jäänud
Roostevabast terasest käepide tulekindla profiiliga raamitud ustele ARES 108 FS
Tootja - DIECKMANN (Saksamaa)- vedrumehhanismiga tõukekäepide, mis on stabiilselt kinnitatud ovaalsesse rosettkonstruktsiooni
- vastab DIN EN 1906 klassile 4
- vastab DIN 18 273 tuletõkkeustele esitatavatele nõuetele.
- universaalselt kasutatav parem- ja vasakpoolsete uste puhul
- terasest aluskonstruktsioon koos lükandkattega
- kaetud kruvi Ø M5
- roseti suurus: 34 x 75 mm
- muhvi paksus: 14,5 mm
- käepideme pikkus: 136 mm
- käepideme võlli kandiline läbimõõt: 9 mm
- materjal: roostevaba teras matt poleeritud
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Käepide tulekindlatele raamitud ustele ARES 108 FS ovaalsel rosetil, 9 mm, roostevaba terasKood: SB00011124Art. Nr.: 1080/2133/00Hind:Alates 23,21 €Laos: 0 tk.
Täiendavad tooted
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Võtmerosett 0813 BAC 6 mm, roostevaba teras.Kood: SB00011415Art. Nr.: 0813/6000/00Hind:Alates 4,75 €Laos: 0 tk. -
ARES 815ZA PZ võtmerosett raamitud ustele silindri kattega, roostevabast terasestKood: SB00011419Art. Nr.: 0815/0000/00Hind:Alates 18,23 €Laos: 0 tk. -
ARES 811 PZ võtmerosett ovaalne 9mm, roostevaba. terasKood: SB00011072Art. Nr.: 0811/9003/00Hind:Alates 4,75 €Laos: 6 tk. -
9B 0542 Käepidemevõlv ilma lõhkumiseta tulekindlate käepidemete jaoks, 9x120 mm, tsingitudKood: SB00020818Art. Nr.: 0542/0912/00Hind:Alates 2,12 €Laos: 0 tk. -
9B käepidemevars ilma pilukese tulekindla käepidemeta, 9x140 mm, tsingitudKood: SB00011051Art. Nr.: 0542/0914/00Hind:Alates 2,12 €Laos: 6 tk. -
9B käepideme telg ilma piluta tulekindlate käepidemete jaoks, 9x160 mm, tsingitudKood: SB00023929Art. Nr.: 0542/0916/00Hind:Alates 3,67 €Laos: 5 tk.
| Tootja | DIECKMANN |
|---|---|
| Seeria | ARES |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Lehe materjal | Raamitud ustele |
| Kasutamise eesmärk | Siseustele/välisustele |
| Tagaplaadi tüüp | Ilma võtmepesadeta pistikupesad |
| Konstruktsioon | Ühepoolne käepide ilma telgita |
| Kasutusklass vastavalt standardile EN 1906 | Klass 4 |
| Kandevõime | Kõrge |
| Tulekaitse | sertifitseeritud vastavalt EN1906 tuleohutusnõuetele |
| Ukse suund | Universaalne kasutamine DIN parema- ja vasakkäelistele ustele |
| Ühilduvuse standard | Saksa (DIN) |
| Käepideme positsioon | Kruvimata |
| Käepideme konstruktsioon | nupuvajutusega käepide, kinnitatud roseti konstruktsiooni külge |
| Aluskonstruktsiooni materjal | Teras |
| Lingivedru on integreeritud rosetti | Jah |
| Käepideme pikkus | 136 mm |
| Nelinurkse käepideme telje suurus | 9 mm |
| Kaugus lehe pinnast käepideme välisservani | 75,5 mm |
| Roseti/tagaplaadi kuju | Ovaalne |
| Tagaplaadi/roseti paksus | 14,5 mm |
| Suurus | 8 x 140 mm |
| Käepideme läbimõõt | 22 mm |
| Tagaplaadi/roseti suurus | 34 x 75 mm |
| Kinnituskeskme kaugus | 50 mm |
| Paigaldamise tüüp | Kruvitav |
| Kinnituse tüüp | Kaetud |
| Kinnituselemendid | Tuleb tellida eraldi |




















