Ukselink INDIA 3108 (Hermes)
Toote kood
MB00000163
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
30,11 €
Ainult %1 jäänud
Roostevabast terasest uksekäepide INDIA 3108 (Hermes)
Tootja - DIECKMANN (Saksamaa)
- käepide, mis sobib kõrgendatud koormustele, tugev rosetiga aluskonstruktsioon
- pöörlev roostevabast terasest käepide, mis on kindlalt kinnitatud plastikust alusplaadist rosetti koos nastikrõngaga
- integreeritud käepideme vedru, mis leevendab lüüsi koormust
- käepideme juhik on valmistatud isetõmbuvast plastist
- alusrosett tsentreerimisnööpidega metriliste kruvide M5 x 30 mm jaoks
- ukse standardpaksus: 35 - 45 mm (WC 35 - 45 mm)
- muude uksepaksuste (DB) kohandamisel tuleb valida sobiva pikkusega kruvid (4 tk) ja telg:
-
- ukse paksuse (DB) puhul 35-95 mm - telg 8x130 mm
- ukse paksuse (DB) 50-110 mm puhul - telg 8x150 mm.
- ukse paksus (DB) 85-130 mm - telg 8x170 mm
- rosetid: Ø 55 mm
- tsentreerimispoldid: Ø 8 mm
- täiendav peakruvi käepidemel suurema tugevuse saavutamiseks
- võtmeava variandid: PZ, BB, WC
- käepideme pikkus: 130 mm
- käepideme telg: 8 mm
- furnituuri pikkus vastab koormus- ja vastupidavusklassile 3 vastavalt DIN 1906, konstruktsioon on ette nähtud keskmise ja raske koormusega ustele, võib kasutada avalikes hoonetes
- sertifitseeritud Nordrhein-Westfaleni Ehitusmaterjalide Uurimise Instituudi (MPA NRW) poolt
- materjal: roostevaba teras
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
INDIA 3108 (Hermes) Käepideme komplekt BB, klass 3, roostevaba terasKood: SB00011204Art. Nr.: 3108/8501/00Hind:Alates 30,11 €Laos: 3 kompl. -
INDIA 3108 (Hermes) Käepideme komplekt PZ, klass 3, roostevaba terasKood: SB00011205Art. Nr.: 3108/8603/00Hind:Alates 30,11 €Laos: 99 kompl. -
INDIA 3108 (Hermes) Käepideme komplekt WC, klass 3, roostevaba teras.Kood: SB00011206Art. Nr.: 3108/8704/00Hind:Alates 48,22 €Laos: 42 kompl.
Täiendavad tooted
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Kruvi M5 x 60, ristpeaga, DIN 965, ZN tsingitud (ukse paksus 50-80 mm)Kood: SB00006974Art. Nr.: 965-5x60Hind:Alates 0,12 €Laos: 2 tk. -
Kruvi 7991 M5x70 mm, kuusnurkne muhv, roostevaba teras.Kood: SB00006955Art. Nr.: 7991 M5x70 A2Hind:Alates 0,38 €Laos: 127 tk. -
Kruvi 7991 M5x80 mm, kuusnurkne muhvlipea, roostevaba teras (ukse paksus 70-100 mm)Kood: SB00006956Art. Nr.: 799125 80Hind:Alates 0,45 €Laos: 42 tk. -
Kruvi 7991 M5x90 mm, kuusnurkne muhvlipea, roostevaba teras (ukse paksus 80-110 mm)Kood: SB00006957Art. Nr.: 799125 60Hind:Alates 1,86 €Laos: 39 tk. -
Kruvi 7991 M5x100 mm, kuuskantpea, roostevaba teras (ukse paksus 90-120 mm)Kood: SB00006952Art. Nr.: 799125 100Hind:Alates 2,68 €Laos: 70 tk. -
Kruvi M5x115 mm, pikliku kujuga (ukse paksus 35-135 mm)Kood: SB00009576Art. Nr.: 818909800011Hind:Alates 3,71 €Laos: 0 tk. -
A-tüüpi käepideme kara, 8x130Kood: SB00000143Art. Nr.: 0588/0813/00Hind:Alates 1,25 €Laos: 17 tk. -
A-tüüpi käepideme kara, 8x150Kood: SB00000144Art. Nr.: 0588/0815/00Hind:Alates 1,25 €Laos: 45 tk. -
A-tüüpi käepideme kara, 8x170Kood: SB00000145Art. Nr.: 1A008F8170XX3DXXHHind:Alates 3,22 €Laos: 17 tk.
| Tootja | DIECKMANN |
|---|---|
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kasutamise eesmärk | Siseustele/välisustele |
| Lehe materjal | Puidust ja metallist ustele |
| Konstruktsioon | Tõukekäepidemed mõlemal küljel |
| Tagaplaadi tüüp | Jagatud pistikupesadega |
| Kandevõime | Kõrge |
| Kasutusklass vastavalt standardile EN 1906 | Klass 3 |
| Tulekaitse | Ei ole mõeldud kasutamiseks tuletõkkeustele |
| Käepideme konstruktsioon | Fikseeritud pöördteljega |
| Lingivedru on integreeritud rosetti | Jah |
| Aluskonstruktsiooni materjal | Plastik |
| Ukse suund | Universaalne kasutamine DIN parema- ja vasakkäelistele ustele |
| Ühilduvuse standard | Saksa (DIN) |
| Ukse paksus | 35-45 mm (WC 35-45 mm) |
| Lukustusfunktsioon | PZ / BB / WC |
| WC-sulguri tüüp | koos värvinäidikuga |
| Käepideme pikkus | 136 mm |
| Nelinurkse käepideme telje suurus | 8 mm |
| Roseti/tagaplaadi kuju | Ümmargune |
| Tagaplaadi/roseti suurus | Ø55 mm |
| Tagaplaadi/roseti paksus | 8 mm |
| Kaugus lehe pinnast käepideme välisservani | 69 mm |
| Paigaldamise tüüp | Kruvitav |
| Kinnituse tüüp | Kaetud |
| Tsentreerimistihvti läbimõõt | 7 mm |
| Kinnituselemendid | Komplektis |
| Kinnituskeskme kaugus | 38 mm |
































