Reguleeritav hingekomplekt välisustele läbilaskva hingetihendiga BAKA Protect 4040 3D FD MSTS
Reguleeritav hingekomplekt välisustele tihendiga hingetihendiga ustele BAKA Protect 4040 3D FD MSTS
Tootja - SIMONSWERK (Saksamaa)
-
- mõeldud ustele, millel on läbistav hingetihend
- sobib tuletõkkeustele, ustele, millel on kõrgendatud heliisolatsioon ja sissemurdmiskaitse
- ratsionaalne ja ökonoomne paigaldus tänu nutikale šabloonisüsteemile
- sobib ka kitsaste lehtede profiilide jaoks
- integreeritud teljelukustus (MSTS) väljapoole avanevate uste jaoks
- kvaliteetne laagritehnoloogia, mis ei vaja erilist hooldust
- reguleeritav kolmes mõõtmes: külgmine (+/- 3 mm), kõrgus (+/- 3 mm), sügavus (+/- 3 mm)
- sisemine telg
- varjatud leheosa
- rulli pikkus: 140 mm, läbimõõt: 20,0 mm
- freesimise läbimõõt: 20,0 mm
- üleääriku laius: 18 mm, 20 mm
- tarnitakse 3 hingedega: 1 kõrguse reguleerimise hing, 2 sügavuse reguleerimise hingedega hinged
- kandevõime:
-
-
- 160 kg koos 2 hingega (lehe suurus: 1000 x 2000 mm, hingede vahe: 1435 mm)
- 3 hinged (standardkomplekt) või täiendavalt 4. hing ei suurenda kandevõimet kilogrammides, kuid mõjutavad kandevõimet laiade uste puhul ja uksesulgurite, automaatsete uksesulgurite, uksesulgurite kasutamisel
- vajadusel saab 4. hingi osta eraldi
- materjal:
-
-
-
- roostevaba teras
- kergelt tsingitud
- pronksist
- naturaalne alumiinium (F1)
-
klassifitseerimiskood vastavalt DIN EN 1935
2 7 3 1 1 *1 0 10*2
*1 sõltuvalt pinnatöötlusest
*2 Vastupidavuskatse, mis on tehtud 120 kg kaaluva lengi suhtes
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Sissepääsu ukse hinged (neljas hing) BAKA protect 4040 3D FD MSTS, pronksistKood: SB00009010Art. Nr.: 5 080829 0 07185Hind:Alates 178,98 €Laos: 1 kompl. -
Sissepääsu ukse hinged (neljas hing) BAKA Protect 4040 3D FD MSTS, F1Kood: SB00009011Art. Nr.: 500001528Hind:Alates 114,56 €Laos: 0 kompl. -
Sissepääsu ukse hinged (3 hinged) BAKA protect 4040 3D FD MSTS, heledalt tsingitudKood: SB00008761Art. Nr.: 500001526Hind:Alates 109,55 €Laos: 0 kompl. -
Sissepääsu ukse hinged (3 hinged) BAKA protect 4040 3D FD MSTS, mustKood: SB00008760Art. Nr.: 500001525Hind:Alates 129,91 €Laos: 6 kompl. -
Sissepääsu ukse hinged (3 hinged) BAKA protect 4040 3D FD MSTS, roostevaba terasKood: SB00008759Art. Nr.: 500001522Hind:Alates 204,55 €Laos: 2 kompl.
Täiendavad tooted
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Hingekorpus nr.12 (3-osaline), matt nikeldatud F2Kood: SB00008786Art. Nr.: 500001746Hind:Alates 12,42 €Laos: 28 kompl. -
BAKA Hingekorpus nr 12 (3-osaline), pruunKood: SB00008787Art. Nr.: 500001747Hind:Alates 12,42 €Laos: 6 kompl. -
BAKA Hingekorpus nr 12 (3-osaline), kuldneKood: SB00008788Art. Nr.: 500001748Hind:Alates 12,42 €Laos: 0 kompl. -
BAKA Hingekorpus nr 12 (3-osaline), matt kroomitud/F1Kood: SB00008789Art. Nr.: 500001749Hind:Alates 12,42 €Laos: 5 kompl. -
BAKA Hingekorpus nr 12 (3-osaline), valgeKood: SB00008790Art. Nr.: 500001750Hind:Alates 7,53 €Laos: 6 kompl. -
BAKA Hingekorpus nr 12 (3-osaline), pruunKood: SB00008791Art. Nr.: 500001751Hind:Alates 7,40 €Laos: 0 kompl. -
Sissepääsu ukse hinged (neljas hing) BAKA Protect 4040 3D FD, heledalt tsingitudKood: SB00009014Art. Nr.: 4040 FD GC 4.engeHind:Alates 36,53 €Laos: 0 tk. -
BAKA protect 4040 3D FD - 4. hing, roostevaba terasKood: SB00009015Art. Nr.: 4040 FD STD/4Hind:Alates 86,34 €Laos: 1 tk. -
BAKA protect 4040 3D FD - 4. hing, F1 varjuKood: SB00009013Art. Nr.: 4040 FD F1/4 engeHind:Alates 38,20 €Laos: 2 tk. -
Kork BAKA4000 hinge konstruktsiooni jaoks, hallKood: SB00008723Art. Nr.: 500001327Hind:Alates 0,74 €Laos: 4 tk. -
Kork BAKA4000 hinge konstruktsiooni jaoks, beežKood: SB00008725Art. Nr.: 500001329Hind:Alates Erihind 0,52 € Tavapärane hind 0,74 €Müügihinnad kehtivad, kuni kaupa on meie laosLaos: 32 tk. -
Kork BAKA4000 hinge konstruktsiooni jaoks, pruunKood: SB00008726Art. Nr.: 500001330Hind:Alates 0,74 €Laos: 0 tk. -
Kork BAKA4000 hinge konstruktsiooni jaoks, valgeKood: SB00008722Art. Nr.: 500001326Hind:Alates 0,74 €Laos: 0 tk.
| Tootja | SIMONSWERK |
|---|---|
| Hingetüüp | Välisuske hing |
| Hingekuju | Ümardatud |
| Uksekonstruktsioon | Mantelservaga ustele |
| Ühtimine | 18 / 20 mm |
| Ukse suund | Universaalne kasutamine DIN parema- ja vasakkäelistele ustele |
| Kasutusklass vastavalt EN 1935 | Klass 2 |
| Tulekaitse | Sobib kasutamiseks tulekahju- ja suitsuustel |
| Lehe materjal | Puit |
| Kandevõime | Kõrge |
| Lehe maksimaalne kaal | 180 kg |
| Sobivus alumiiniumraamidele | Ei sobi |
| Sobib terasraamidele | Ei sobi |
| Sobib tööstuslikele raamidele | Sobib |
| Sobib puitraamidele | Sobib |
| Korrosioonikindlus | Sertifitseeritud vastavalt EN 1935 - sõltuvalt töötlemisest |
| Reguleerimine | reguleeritav |
| Reguleerimise tüüp | ekstsentriliste servadega |
| Soon lehtede tihendi jaoks | Jah |
| Sissemurdmise vastane kaitse | Jah, integreeritud turvanõelaga |
| Freesimise läbimõõt | 20 mm |
| Rulli pikkus | 140 mm |
| Rulli läbimõõt | 20 mm |
| Klastrirõngas | 30 mm |
| Telje läbimõõt | 10 mm |
| Kõrgus | 140 mm |
| Hooldus | Ei ole vajalik (isevõetavad laagrid) |
| Paigaldusšabloon | Saadaval ostmiseks või rentimiseks |
| Kinnituselemendid | Tuleb tellida eraldi |
| Materjal | Värvitud teras / roostevaba teras |
| Seeria | BAKA |








































