Käepide tuletõkkeuksele MONACO II-R BK3 FS
Toote kood
MB00000481
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
33,85 €
Ainult %1 jäänud
Roostevabast terasest käepide tuletõkkeustele MONACO II-R BK3 FS
Tootja - Südmetall (Saksamaa)
- sobib tuletõkkeustele
- kvaliteetne, vastupidav materjal
- võtmeava variandid: PZ, BB, WC
- käepideme kandiline telg - 8 / 9 / 8 mm (Ø 9 mm ainult telje keskel - luku kinnituspunktis)
- käepideme pikkus: 130 mm
- roseti läbimõõt: 52 mm
- tihvtide vaheline kaugus: 38 mm
- surverosettide Ø 52 mm
- sobib standardsetele ustele, mille lehe paksus on 38 - 48 mm
- muudele uksepaksustele (DB) kohandamisel tuleb valida sobiva pikkusega kruvid (4 tk) ja telg:
- ukse paksuse (DB) puhul 35-95 mm - telg 8x130 mm
- ukse paksuse (DB) 50-110 mm puhul - telg 8x150 mm.
- ukse paksus (DB) 85-130 mm - telg 8x170 mm
- käepideme vedru lukukoormuse leevendamiseks
- nailonist aluskonstruktsioon 7 mm tugitappidega
- meetrilised kruvid M4
- käepidet saab kasutada ka raskekaaluliste rajatiste uste puhul, millel puudub tulekaitse (käepideme telje asendamisel)
- vastab EN 1906 koormusklassile 3
- sertifitseeritav tuleohutusnõuetele ukse konstruktsiooni osana ukse tulekatses
- materjal: roostevaba teras
TULEOHUTUSTUNNISTUS VASTAVALT EN 1906 PUUDUB.
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
MONACO II-R, käepidemekomplekt rosetidega PZ, BK3 FS, ukse paksus65, roostevaba terasKood: SB00004696Art. Nr.: 28.05.6410FS TS65Hind:Alates 41,19 €Laos: 6 komplekt -
Monaco II-R, käepidemekomplekt rosetidega PZ, BK3 FS, roostevaba terasKood: SB00004694Art. Nr.: 28.05.6410FSHind:Alates 33,85 €Laos: 0 komplekt
Täiendavad tooted
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Kruvi M4 x 80 mm väikese läbimõõduga muhvipeaga (ukse paksus 40-80 mm)Kood: SB00004784Art. Nr.: 32.23.1090Hind:Alates 2,85 €Laos: 36 tk.
| Tootja | SÜDMETALL |
|---|---|
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kasutamise eesmärk | Siseustele/välisustele |
| Lehe materjal | Puidust ja metallist ustele |
| Konstruktsioon | Tõukekäepidemed mõlemal küljel |
| Tagaplaadi tüüp | Jagatud pistikupesadega |
| Kandevõime | Kõrge |
| Kasutusklass vastavalt standardile EN 1906 | Klass 3 |
| Tulekaitse | sertifitseeritav ukse katsetes varustuse osana |
| Lingivedru on integreeritud rosetti | Jah |
| Aluskonstruktsiooni materjal | Nailon |
| Ukse suund | Universaalne kasutamine DIN parema- ja vasakkäelistele ustele |
| Ühilduvuse standard | Saksa (DIN) |
| Ukse paksus | 38-48 mm / 65 mm |
| Lukustusfunktsioon | PZ / BB / WC |
| Käepideme pikkus | 130 mm |
| Nelinurkse käepideme telje suurus | 8-9-8 mm |
| Roseti/tagaplaadi kuju | Ümmargune |
| Tagaplaadi/roseti suurus | Ø52 mm |
| Paigaldamise tüüp | Kruvitav |
| Kinnituse tüüp | Varjatud kruvi |
| Tsentreerimistihvti läbimõõt | 7 mm |
| Kinnituskeskme kaugus | 38 mm |










