Käepidemekomplekt tuletõkkeustele MONACO II-R WE BK3 FS
Toote kood
MB00008708
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
54,78 €
Ainult %1 jäänud
Roostevabast terasest käepide tuletõkkeustele koos käepidemenupuga MONACO II-R WE BK3 FS
Tootja - Südmetall (Saksamaa)
PUUDUB TULEOHUTUSSERTIFIKAAT VASTAVALT EN 1906.
Tootja - Südmetall (Saksamaa)
- sobib tuletõkkeustele
- kvaliteetne, vastupidav materjal
- võtmeava variandid: PZ, BB, WC
- käepideme kandiline telg: 8 / 9 / 8 mm (Ø 9 mm ainult telje keskel - luku kinnituspunktis)
- käepideme pikkus: 130 mm
- roseti läbimõõt: 52 mm
- tihvtide vaheline kaugus: 38 mm
- surverosettide Ø 52 mm
- ukse standardpaksus: 38 - 46 mm (paksemate uste puhul lisatasu eest)
- käepideme vedru, mis leevendab lukkude koormust
- nailonist aluskonstruktsioon 7 mm tugitappidega
- metrilised kruvid omavaheliseks pinguldamiseks
- käepidet saab kasutada ka raskete rajatiste uste puhul, millel puudub tulekaitse (muutes käepideme telge)
- vastab EN 1906 koormusklassile 3
- sertifitseerida tuleohutusnõuded ukse konstruktsiooni osana ukse tulekatses.
- materjal: roostevaba teras
PUUDUB TULEOHUTUSSERTIFIKAAT VASTAVALT EN 1906.
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
MONACO II-R WE käepidemed tuletõkkeustele, BK3, ukse paksus 38-46 mm, roostevaba teras, paremKood: SB00004699Art. Nr.: 28.05.6430FSHind:Alates 54,78 €Laos: 0 komplekt -
MONACO II-R WE käepidemed tuletõkkeustele, BK3, ukse paksus 38-46 mmroostevabast terasest, vasakKood: SB00004701Art. Nr.: 28.05.6440FSHind:Alates 54,78 €Laos: 0 komplekt -
MONACO II-R WE käepidemed tuletõkkeustele, BK3, ukse paksus 47-70 mm, roostevaba teras, vasakKood: SB00022334Art. Nr.: 28.05.6440FS/70Hind:Alates 59,45 €Laos: 2 komplekt -
MONACO II-R WE käepidemed tuletõkkeustele, BK3, ukse paksus 47-70 mm, roostevaba teras, paremKood: SB00022333Art. Nr.: 28.05.6430FS/70Hind:Alates 59,45 €Laos: 0 komplekt
| Tootja | SÜDMETALL |
|---|---|
| Materjal | Roostevaba teras |
| Lehe materjal | Puidust ja metallist ustele |
| Kasutamise eesmärk | Siseustele/välisustele |
| Konstruktsioon | Tõukekäepide / fikseeritud uksenupp |
| Tagaplaadi tüüp | Jagatud pistikupesadega |
| Ukse suund | Tellimisel tuleb täpsustada ukse avanemise suund |
| Kandevõime | Kõrge |
| Kasutusklass vastavalt standardile EN 1906 | Klass 3 |
| Tulekaitse | sertifitseeritav ukse katsetes varustuse osana |
| Ühilduvuse standard | Saksa (DIN) |
| Aluskonstruktsiooni materjal | Nailon |
| Lingivedru on integreeritud rosetti | Jah |
| Ukse paksus | 38-46 mm |
| Lukustusfunktsioon | PZ / BB / WC |
| Käepideme pikkus | 130 mm |
| Nelinurkse käepideme telje suurus | 8-9-8 mm |
| Roseti/tagaplaadi kuju | Ümmargune |
| Tagaplaadi/roseti suurus | Ø52 mm |
| Paigaldamise tüüp | Kruvitav |
| Kinnituse tüüp | Varjatud kruvi |
| Kinnituskeskme kaugus | 38 mm |
| Tsentreerimistihvti läbimõõt | 7 mm |












