Ukselink MONACO Square-R
Toote kood
MB00000893
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
21,86 €
Ainult %1 jäänud
Uksekäepide MONACO Square-R
Tootja - Südmetall (Saksamaa)
Tootja - Südmetall (Saksamaa)
- võtmeava variandid: PZ, BB, WC
- metallist aluskonstruktsioon fikseeritud teljega
- nähtamatu kruvikeeramine
- käepideme vedru lukustuskoormuse leevendamiseks
- nelinurkne pistikupesa
- käepideme kandiline võll: 8 mm
- käepideme pikkus: 135 mm
- nelinurkse roseti suurus: 53 x 53 mm, paksus: 8 mm
- käepideme läbimõõt: 20 mm
- ülestõus lehe tasapinnast: 70 mm
- 38-42 mm paksuste uste puhul
- materjal:
- roostevaba teras
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Monaco Square-R käepideme komplekt rosetidega BB, roostevaba teras terasKood: SB00005754Art. Nr.: 88.03.0010Hind:Alates 21,86 €Laos: 0 komplekt -
Monaco Square-R käepideme komplekt rosetidega PZ, roostevaba terasKood: SB00005755Art. Nr.: 88.03.0020Hind:Alates 21,86 €Laos: 14 komplekt -
Monaco Square-R käepideme komplekt rosetidega WC, roostevaba terasKood: SB00005756Art. Nr.: 88.03.0030Hind:Alates 35,86 €Laos: 5 komplekt
Täiendavad tooted
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
A-tüüpi käepideme kara, 8x130Kood: SB00000143Art. Nr.: 0588/0813/00Hind:Alates 1,25 €Laos: 17 tk. -
A-tüüpi käepideme kara, 8x150Kood: SB00000144Art. Nr.: 0588/0815/00Hind:Alates 1,25 €Laos: 45 tk. -
A-tüüpi käepideme kara, 8x170Kood: SB00000145Art. Nr.: 1A008F8170XX3DXXHHind:Alates 3,22 €Laos: 17 tk. -
Kruvi M4 x 80 mm väikese läbimõõduga muhvipeaga (ukse paksus 40-80 mm)Kood: SB00004784Art. Nr.: 32.23.1090Hind:Alates 2,85 €Laos: 36 tk.
| Tootja | SÜDMETALL |
|---|---|
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kasutamise eesmärk | Siseustele/välisustele |
| Lehe materjal | Puidust ja metallist ustele |
| Konstruktsioon | Tõukekäepidemed mõlemal küljel |
| Tagaplaadi tüüp | Jagatud pistikupesadega |
| Kandevõime | Kõrge |
| Kasutusklass vastavalt standardile EN 1906 | Ei ole sertifitseeritud |
| Tulekaitse | Ei ole mõeldud kasutamiseks tuletõkkeustele |
| Käepideme konstruktsioon | Fikseeritud pöördteljega |
| Lingivedru on integreeritud rosetti | Jah |
| Aluskonstruktsiooni materjal | Metall |
| Ukse suund | Universaalne kasutamine DIN parema- ja vasakkäelistele ustele |
| Ühilduvuse standard | Saksa (DIN) |
| Ukse paksus | 38-42 mm |
| Lukustusfunktsioon | PZ / BB / WC |
| Käepideme pikkus | 135 mm |
| Käepideme läbimõõt | 20 mm |
| Nelinurkse käepideme telje suurus | 8 mm |
| Roseti/tagaplaadi kuju | Nelinurkne |
| Tagaplaadi/roseti suurus | 53 x 53 mm |
| Tagaplaadi/roseti paksus | 8 mm |
| Kaugus lehe pinnast käepideme välisservani | 68 mm |
| Paigaldamise tüüp | Kruvitav |
| Kinnituse tüüp | Varjatud kruvi |
| Tsentreerimistihvti läbimõõt | 7 mm |


















