Ukselink INDIA 3108 ALU
Toote kood
MB00001852
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
38,80 €
Ainult %1 jäänud
Must alumiiniumist uksekäepide INDIA 3108 M
Tootja - DIECKMANN (Saksamaa)
Tootja - DIECKMANN (Saksamaa)
- kõrgendatud koormustele sobiv käepide, tugev rosetiga aluskonstruktsioon
- pöörlev alumiiniumist käepide, mis on kindlalt kinnitatud plastikust alusplaadist rosetti koos nastikrõngaga
- käepideme juhik on valmistatud isevõetavatest plastmassist
- alusrosett tsentreerimisnööpide ja 4 x 45 mm puidukruvidega
- standardne ukse paksus: 35 - 45 mm
- muude uksepaksuste (DB) kohandamisel tuleb valida sobiva pikkusega kruvid (4 tk) ja telg
- pesad: Ø 55 mm
- rosettide paksus: 8 mm
- tsentreerimispoldid: Ø 7 mm
- kruvitakse puidukruvidega
- M6 kuuskantkruvid käepideme kinnitamiseks
- võtmeaukude variandid: PZ, BB, WC
- käepideme pikkus: 130 mm
- käepideme telg: 8 mm
- võimalik ukse välisküljel oleva fikseeritud nupuga
- konstruktsiooni pikkus vastab koormus- ja vastupidavusklassile 3 vastavalt DIN 1906, konstruktsioon on mõeldud keskmise ja suure koormusega ustele, võib kasutada avalikes hoonetes
- sertifitseeritud Nordrhein-Westfaleni Ehitusmaterjalide Uurimise Instituudi (MPA NRW) poolt
- materjal: alumiinium (F14) must
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
Käepideme komplekt rosetiga 3108 INDIA BB klass 3, alumiinium F14 mustKood: SB00011291Art. Nr.: 3108/8501/14Hind:Alates 39,80 €Laos: 9 kompl. -
Käepideme komplekt rosetiga 3108 INDIA PZ Klass 3, alumiinium F14 mustKood: SB00011292Art. Nr.: 3108/8603/14Hind:Alates 38,80 €Laos: 18 kompl. -
Käepideme komplekt rosetiga 3108 INDIA WC Klass 3, alumiinium F14 mustKood: SB00011293Art. Nr.: 3108/8704/14Hind:Alates 47,00 €Laos: 17 komplekt
Täiendavad tooted
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
A-tüüpi käepideme kara, 8x130Kood: SB00000143Art. Nr.: 0588/0813/00Hind:Alates 1,25 €Laos: 17 tk. -
A-tüüpi käepideme kara, 8x150Kood: SB00000144Art. Nr.: 0588/0815/00Hind:Alates 1,25 €Laos: 45 tk. -
A-tüüpi käepideme kara, 8x170Kood: SB00000145Art. Nr.: 1A008F8170XX3DXXHHind:Alates 3,22 €Laos: 17 tk.
| Tootja | DIECKMANN |
|---|---|
| Materjal | Alumiinium värvitud |
| Kasutamise eesmärk | Siseustele/välisustele |
| Lehe materjal | Puidust ja metallist ustele |
| Konstruktsioon | Tõukekäepidemed mõlemal küljel |
| Tagaplaadi tüüp | Jagatud pistikupesadega |
| Kandevõime | Keskmine |
| Kasutusklass vastavalt standardile EN 1906 | Klass 3 |
| Tulekaitse | Ei ole mõeldud kasutamiseks tuletõkkeustele |
| Käepideme konstruktsioon | Fikseeritud pöördteljega |
| Aluskonstruktsiooni materjal | Plastik |
| Ukse suund | Universaalne kasutamine DIN parema- ja vasakkäelistele ustele |
| Ühilduvuse standard | Saksa (DIN) |
| Ukse paksus | 35-45 mm |
| Lukustusfunktsioon | PZ / BB / WC |
| WC-sulguri tüüp | koos värvinäidikuga |
| Käepideme pikkus | 136 mm |
| Nelinurkse käepideme telje suurus | 8 mm |
| Roseti/tagaplaadi kuju | Ümmargune |
| Tagaplaadi/roseti suurus | Ø55 mm |
| Tagaplaadi/roseti paksus | 8 mm |
| Kaugus lehe pinnast käepideme välisservani | 69 mm |
| Paigaldamise tüüp | Kruvitav |
| Kinnituse tüüp | Kaetud, kruvitav puidukruvidega |
| Tsentreerimistihvti läbimõõt | 7 mm |
| Kinnituselemendid | Komplektis |
















