Ukselink INDIA 3108 K7 (Hermes)
Toote kood
MB00008728
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Alates
51,17 €
Ainult %1 jäänud
Roostevabast terasest uksekäepide fikseeritud nupuga INDIA 3108 (Hermes)
Tootja - Hermes DIECKMANN (Saksamaa)
Tootja - Hermes DIECKMANN (Saksamaa)
- käepide sobib kõrgendatud koormustele, tugev rosetiga aluskonstruktsioon
- pöörlev roostevabast terasest käepide, mis on kindlalt kinnitatud plastikust alusplaadist rosetti koos nastikrõngaga
- integreeritud käepideme vedru, mis leevendab lüüsi koormust
- käepideme juhik on valmistatud isetõmbuvast plastist
- alusrosett tsentreerimisnööpidega metriliste kruvide M5 x 30 mm jaoks
- rosetid: Ø 55 mm
- tsentreerimispoldid: Ø 8 mm
- täiendav pöidlakruvi käepidemel suurema tugevuse tagamiseks
- võtmeava variandid: PZ, BB, WC
- käepideme pikkus: 130 mm
- käepideme telg: 8 mm
- furnituuri pikkus vastab koormus- ja vastupidavusklassile 3 vastavalt DIN 1906, konstruktsioon on ette nähtud keskmise ja suure koormusega ustele, võib kasutada avalikes hoonetes
- Sertifitseeritud Nordrhein-Westfaleni Ehitusmaterjalide Uurimise Instituudi (MPA NRW) poolt
- materjal:
- roostevaba teras
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
- Tooted
- Hind
- Laos
- Kogus
-
INDIA 3108 (Hermes) Käepideme komplekt uksenupuga PZ, roostevaba teras.Kood: SB00011207Art. Nr.: 3108/0786/00Hind:Alates 51,17 €Laos: 0 komplekt
| Tootja | DIECKMANN |
|---|---|
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kasutamise eesmärk | Siseustele/välisustele |
| Lehe materjal | Puidust ja metallist ustele |
| Konstruktsioon | Tõukekäepide / fikseeritud uksenupp |
| Tagaplaadi tüüp | Jagatud pistikupesadega |
| Kandevõime | Kõrge |
| Kasutusklass vastavalt standardile EN 1906 | Klass 3 |
| Tulekaitse | Ei ole mõeldud kasutamiseks tuletõkkeustele |
| Käepideme konstruktsioon | Fikseeritud pöördteljega |
| Lingivedru on integreeritud rosetti | Jah |
| Aluskonstruktsiooni materjal | Plastik |
| Ukse suund | Universaalne kasutamine DIN parema- ja vasakkäelistele ustele |
| Ühilduvuse standard | Saksa (DIN) |
| Ukse paksus | 38-58 mm (WC 38-48 mm) |
| Lukustusfunktsioon | PZ |
| Käepideme pikkus | 136 mm |
| Nelinurkse käepideme telje suurus | 8 mm |
| Roseti/tagaplaadi kuju | Ümmargune |
| Tagaplaadi/roseti suurus | Ø55 mm |
| Tagaplaadi/roseti paksus | 8 mm |
| Kaugus lehe pinnast käepideme välisservani | 69 mm |
| Uksenupu kuju | Ümmargune |
| Uksenupu suurus | Ø50 mm |
| Paigaldamise tüüp | Kruvitav |
| Kinnituse tüüp | Kaetud |
| Tsentreerimistihvti läbimõõt | 7 mm |
| Kinnituselemendid | Komplektis |








